ManşetYazarlarımız

Haftalık(1-7 Aralık) burç yorumları

1/7/Aralık 2014 haftalık burç yorumlarım şöyle:
KOÇ BURCU
Bu hafta geniş ve sosyal çevrelere giriş yapabilir, güçlü dostlar edinebilirsiniz. İş kazanımları, birlikte girişilen idealist projeler açısından da çok olumlu etkiler devreye giriyor olacak. Aşk hayatınızda yolunda gitmediğine inandığınız her şeyi hayatınızdan çıkarıyorsunuz.

BOĞA BURCU
Bu hafta iş kararlarınızla ilgili oldukça yoğun duygu ve düşünceler içinde olmanız günlük hayatınızda yaşam enerjinizi bu dönemde düşürebilir, bu durum geçici bir süreç fazla takılmamaya özen gösterip, attığınız her adıma kararlı olup sezgilerinize de güvenmeli, iç sesinizi dinlemelisiniz. Aşk hayatınızda biraz gerilimler olması olası anlayışlı ve uzlaşmacı olmalısınız.

İKİZLER BURCU
Bu hafta iş hayatınızda güncel çalışmalarınızda oldukça zeki atılım ve çözümleriniz sayesinde sizi zorlayan her planınızda önemli sonuçlar elde edeceksiniz. Ortaklaşa işler yaptığınız beraber çalıştığınız kişiler ile önemli kararlar alacaksınız. Maddi açıdan borç para alış verişlerine karşı dikkatli olun. Aşk ve beraberlikte derin duygular içinde olmanız partnerinizi mutlu edecek. Sizi düşündüğünü hissedeceksiniz ve mutlu olacaksınız.

YENGEÇ BURCU
Bu hafta isteklerinizi gerçekleştirmeye konsantire olurken ruhsal acelecilikten de arınıyorsunuz. Ayrıca gerek işlerinizin yoğunluğu gerekse insanlara yardımlarınız nedeniyle kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle aşkta sevdiğiniz kişiye zaman ayırmaya özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU
Bu hafta daha yaratıcı olabilmek için, biraz kalabalıktan uzaklaşıp, kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki diğer kişilerin davranışlarının sebeplerini veya nasıl davranacaklarını önceden sezebilme yeteneğinizin geliştiğini hissedeceksiniz. Finansal konuları konuşmak, planlamak adına uygun zamanlardasınız. Aşk hayatınızda flörtler açısından şansınızın.

BAŞAK BURCU
Bu hafta geçmişten gelen konuları düşüne bilir hata üzülmekten yana gereksiz ruhsal kaoslar yaşamanız olası yapmanız gereken geçmiş deneyimleri biran önce kabule geçmeyi denemelisiniz. Sosyal alanda önemli hareketleriniz olacak. Konuşmalarınız ve cesaretinizle ve başkalarını harekete geçirici rol oynayarak dikkat çekeceksiniz. Aşkta kıskançlık enerjisinden çıkmalısınız.

TERAZİ BURCU
Bu hafta burcunda duygusal ilişkileriniz gözle görünür hale gelebilir ve ilişkinizin geleceğine yönelik konuşmalar yapabilir, hatta adımlar atabilirsiniz. Kendinizden fazla hoşnut olmanız, dağılmanıza, tembelleşmenize, hatta sizi harekete geçiren şeylerden uzaklaşmanıza sebep olabilir. İlişkilerde dengeyi tutmanız biraz zor olabilir.

AKREP BURCU
Bu hafta ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusu vurgu kazanmaya başlayacak. Bu alanlarda şimdiye kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansını yakalayacaksınız. Tartışmalı olduğunuz kişilerle, hatta düşmanlarınızla bile ilişkilerinizi düzeltme ve yerine oturtma şansınız var. Evlilik için ideal bir dönemdesiniz.

YAY BURCU
Bu hafta iş konuşmalarınız ikili ilişkilerle ilgili olaylar daha da vurgu kazanıyor. Bu dönemde yalnız kalmak, kendinizle ilgilenmek pek mümkün değil. Diğer kişilerle etkileşim, tavsiye ve yardım alma, ya da onlara yardımcı olma zamanı. Aşkta partnerinizin size her konuda ihtiyacı olabilir ona karşı asla ihmalçi olmamalısınız.

OĞLAK BURCU
Bu hafta sosyal çevreden alacağınız fayda ve yardımlar açısından çok olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Geniş sosyal çevrelere giriş yapabilir, güçlü dostlar edinebilirsiniz. İş kazanımları, birlikte girişilen idealist projeler açısından da çok olumlu etkiler devreye giriyor olacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle bazı zamanlarda aranızın soğuması veya seyahatler, yoğun çalışma hayatı ya da diğer kişilerin engellemesi gibi durumlar yüzünden görüşememe söz konusu olabilir.

KOVA BURCU
Bu hafta kazancınız arttıkça, kendinize güveniniz ve cesaretinizde artacaktır. Aşk hayatınızda yeni ve farklı heyecan arayışları söz konusu. Sağlığınızda midenize dikkat etmenizde fayda var. İş, para ve kariyer hayatınızın geleceğini canlandırmayı düşünüyor iseniz, kendinizi önemseyin.

BALIK BURCU
Bu hafta işte bitirmeniz gereken çok sayıda proje olması sinirlerinizi gerebilir. Bu gerginlikleri olumsuz bir şekilde dışarı yansıtmamak için gayret göstermeniz gerekecek kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuzda artacak. İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak. İlişkiler alanında henüz çok aktif ve sosyal değilsiniz. Özel ilişkinizle ilgili kafanızda pek çok soru işareti olabilir.

Yolunuz Sevgi ve Işık Olsun….

Sevgilerimle

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu