Astroloji

Haftalık(12-18 Ağustos) burç yorumları… Ünlü Astrolog Filiz Özkol yazdı

HAFTANIN YORUMU:

Emlak ve ev kiralamak isteyenler için, keyifli bir hafta  İş potansiyelini arttırıcı performans panelleri ve değişik bilgi  konferansları gündem kazanacaktır. Popüler olayların gündeme gelmesiyle, toplumda hareketlenme olacaktır. Arkadaş toplantıları ve bir çok organizasyon çalışmalar yapılacaktır. Sanatsal olaylar ortaya çıkacaktır. Sosyal statümüzle ilgili yapılanmalar söz konusu. Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak, hatta bazı konularda inatçı davranacağız. Bu hafta maddi  konularda sabit düşünmekten vazgeçmeliyiz. Kamu olaylarında farklı sunumlar gündeme gelecektir.. Kararlı düşünmenin artılarını zaman bize olumlu bir şekilde gösterecektir.

 

KOÇ

Haftaya yüksek moralle başlayacaksınız. İş ön planda olacak. İlle de düzen diyeceksiniz. Merkür; iş hayatınıza yardım edeceği için, yarım kalan işlerinizi derleyip toplamanız sizin için önemli olacak. Bu hafta daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir zaman dilimi içinde olduğunuzu biliyorsunuz. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Paraya karşı ilginiz artarken, para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.. İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz. Siz yine de temkinli olun. Siz ne kadar haklı olursanız olun; özellikle, kardeşler ve akraba ilişkilerinizde dilinizi tutmak zorundasınız. Unutmayın ki, her an değişen koşullar yüzünden sonradan zor durumda kaldığınız bir gerçek. Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız.

 

BOĞA

Bu hafta aşk ve eğlenceyi bir arada yaşayacaksınız. İş konusunda her şey yolunda olduğu zaman hayatı çok daha keyifli yaşıyorsunuz. Hafta sonuna doğru kendinizi yenilemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çalıştığınız işyerinde size ilgi duyan kişilerin patron konumunda olması sizi şaşırtmasın. Yine bu hafta, abartılı davranışlar içinde bulunabilirsiniz. Duygularınıza kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. . Eğer, olumlu bir şekilde süregelen özel bir durumunuz varsa, bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır. Acele etmeyin ve aşk hayatınızı biraz da, yaşamın akışına bırakın. Siz düşüncelerinizle savaşan biri olduğunuz için; aşk ta da, aynı şeyi yaptığınız zaman, partnerinizle aranızda adeta meydan savaşı çıkıyor. Oysa enerjik ve hırslı yönlerinizi dengeli kullandığınız zaman dünya tatlısı biri oluyorsunuz. Yaşama zevkli bakan biri olarak somurtmak ve karamsar olmak size yakışmıyor. Yaşadığınız bir ilişki varsa,  hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Çünkü, değişen koşullar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Özellikle yaşadığınız bir aşk varsa, bazı zorluklara maruz kalacaktır. Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz.

 

 

İKİZLER

Bu hafta kariyer ve aileniz çok önemli olacak. Ailenizle ortak aktivitelere katılacaksınız. Çocukları olanlar; onların sorunlarına köklü çözümler bulurlarken, eğitimle ilgili önemli kararlar alacaklar. Israrcı tutum izlememeye çalışın, aksi durumda aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. İstediğiniz bir iş varsa, sıkı sarılın ve diretin şansınız size yardımcı olacaktır. Çalışma hayatınızdaki koşullardan hoşlanmıyorsanız, durumunuzu düzeltmek için Jüpiter’in size sunacağı olanaklardan faydalanmalısınız. Kişisel değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle, kararsız ortalıkta dolaşan kişilikleri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir. Kendiniz ile ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. enerji verirken, sinirli ve asabi olmanıza da, neden oluyor. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

 

YENGEÇ

Hiçbir konuyu kafanız takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Belki onun isteklerini önemsemeyerek, ilişkinizi rutin bir hale getirmiştiniz. Artık sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları yeniden gözden geçirmelisiniz. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Rutin kontrollerinizi yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız.

 

ASLAN

Para bu hafta  çok önemli. Hafta sonuna doğru ödemelerinizi kolaylaştıracak fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Gündemde olan konularla ilgili, yapıcı konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Çevre faktörleri sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken; sosyal kişiliğiniz de, sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecekler.. Onlarla bir arada bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin Parasal ayarlamalarınızı doğru bir şekilde yaptığınız anda, koşulları kendi lehinize daha iyi çevirebilirsiniz. Beklediğiniz destekler ile ilgili sorunlar çıkacak, ilgili kişilere öfkeleneceksiniz.  Fakat siz, kendinizi kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz. Her şeyi sıkıntı haline getirmemeli, yaşamdan eğlenceli bir şekilde faydalanmasını bilmelisiniz. Denediğiniz her iş, size yeni bir tecrübe kazandıracak. Böylece birikimleriniz artacak ve yaşamda bilgi dağarcığınız yükselecek.

 

BAŞAK

Bu hafta çok önemli olaylar gelişecek. Uzun vade gerektiren projelerinizde iyi niyetinizi kaybetmemeli ve tüm hırsınızı işinize vermelisiniz. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek ve gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almanız gereken uygun dönemlerden birisiniz. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız. İşinizle eğlenceyi ustaca birleştirirseniz her şey sizden yana olacak. Kazanç çeşmelerinin size aktığını göreceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz

 

TERAZİ:

Bu hafta maddi açıdan bir çok önemli olay gerçekleşecek ve bunların çoğu uzun süreli olacak. Çevre şartlarını, kendi koşullarınızla uyum içinde birleştireceksiniz. Koşacak ve yorulacaksınız fakat sonunda başarınızı kutlayacaksınız. Aslanların genelde mevcut olan bencil yapısına rağmen, bu dönem çok fazla özverili davranacaksınız. Çevre şartlarınızı  finansal hedeflerinizle bağdaştıracaksınız.. Kişilerle olan uyumlu ilişkileriniz en büyük yardımcınız olacak. Kişiselliğiniz güçlenirken, liderlik özellikleriniz ön plana çıkacaktır. Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. Her şeye rağmen hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz. Çevrenizi daha iyi gözlemleyebileceksiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Karşınıza çıkan kişilere şans vermeden önce onları inceleme fırsatı doğuyor.

 

AKREP

Farklı bir imajı olan derin kişiliğe sahipsiniz. Aşk yaşarken gizli korkularınızı ortaya çıkmasından çekiniyor gibi bir haliniz var. İşte yüksek hayallerinize uygun kişiyi bulmak sizi çok zorlayacaktır. Aşk konusunda istikrarı sağlamanız çok zor. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir Kendinize güvenmeyi seviyorsunuz. Bu hafta oldukça kazançlı günler sizi bekliyor. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Bulunduğunuz grupları etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız. Manevi duygularınız güçlenecek. İdeallerinizi ortaya koymak için daha iddialı bir şekilde çalışacaksınız. Uzun süredir güçlendirmeye çalıştığınız aile ilişkileriniz konusundaki olumlu gayretlerinizin sonuçlarını göreceksiniz.

 

YAY

Parasal kazançlarınız sezgilerinizle birlikte ilerleyecek. Gücünüzü ve çalışma sisteminizi kullanmak zorundasınız. Sürekli değişen zevklerinizin sorun yaratmasını istemiyorsanız, kazançlarınızı kontrollü kullanmalısınız. İsteklerinizi abartmak istemiyorsanız, ihtiyaçlarınızın listesiniz yapmalısınız. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmamalısınız. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Aşkta disiplinli ve mantıklı davranmalısınız. Size saygınlık kazandıran bir aşka ihtiyacınız var. Duygularınızı gelişigüzel kullanmak istemiyorsunuz. Bu hafta eski bir sevgilinizle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjisini sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz.

 

OĞLAK

Sizi nelerin mutlu ettiğini artık çok iyi biliyorsunuz. İstediğiniz gibi bir yaşam kurabilirsiniz. Şartlara adapte olmanız gerekmiyor. En mutlu dönemlerinize giriyorsunuz. Hayatın tadını çıkartın. Kendinizi şımartın, hayatın zevklerine varın. Artık fiziksel anlamda kendinizi enerjik hissedeceğiniz. Geçtiğimiz haftalarda geçirdiğiniz Ay tutulmasının size olumlu yansımalarını hissetmeye başladınız. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa, acele etmemeli ve aşkınızın gelişip, serpilmesini beklemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta  içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Her şeyin parasal değerler çerçevesinde değişmediğini görecek, yaşantınızdan keyif almasını öğreneceksiniz. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Gecikmiş bir tatil programınız varsa, hemen uygulamalı ve  bol yeşilliklerin olduğu dağ ortamlarında terapi tarzı bir dinlenmeyi gerçekleştirmelisiniz.

 

KOVA

Bu hafta maddi konularda mücadele vermeniz gerekebilir. Fakat bir çok olumlu gelişme de sizi mutlu edecek. Bu arada, günlük yaşantınızdaki programların yükünü azaltırsanız,  bu dönemin keyfini daha olumlu çıkarabilirsiniz. Dostlarınızın veya arkadaş zannettiğiniz kişilerin gerçek yüzlerini görmeye devam ediyorsunuz. Geçtiğimiz haftalarda tutulmaların etkisini görmeye başladınız. Yaşadığınız bu düş kırıklıkları size yaşamla ilgili bazı dersler verecektir. İleri yaşamınızda takınacağınız tavırlar hayatınızla ilgili bazı ögeleri belirleyici yapacak. İş ve kariyer konusunda, hala güçlüsünüz. En parlak dönemlerinizin birinde yaşıyorsunuz. Başarı duygusu; huzuru ve sağlığı beraberinde getirecek. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir hafta olacağından emin olabilirsiniz. Hayatınızda güçlü insanlar ve kariyerinize katkısı olacak kişilerle birlikte olacaksınız. Sıradan kişilerden hoşlanmadığınız için farkında olmadan yöneldiğiniz insanların kariyer açısından önemli kişiler olduğunun farkındasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız.

 

BALIK

Enerjinizi güçlü tutmak zorundasınız. Yeni sorumluluklarınızı kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta maddi konularınızla ilgili mücadele vermeniz gerekebilir. Harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Siz para harcamayı çok seviyorsunuz. Özellikle zevklerinizden taviz vermek istemiyor ve tüm bunları daha fazla yaşamak istiyorsanız, çalışma statünüzü daha yükseklere taşımanız gerekecek. Çevresel faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Doğru işi ve doğru zamanı bu hafta yakalayabilirsiniz. Ayrıca ikna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacak ve çevrenizi olumlu etkileyeceksiniz. Bitişlerin yaşanabileceği zamanlar gündeme gelecektir. Yolunda gitmeyen sosyal ilişkileriniz yön değiştirecek. Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanırken,  ilişkinizi ve kendinizi sorgulamaya başlayacaksınız.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu