Astroloji

Haftalık(15-21 Nisan) burç yorumları

HAFTANIN YORUMU:
Toplumda ses getiren olayları yargılamak isteyeceğiz. Bazılarımız düşüncelerimizi fütursuzca savunurken, arkadaşlık ilişkilerimizi organizasyon çalışmaları ile pekiştireceğiz. Sosyal yardım derneklerinin çalışmalarına katılabiliriz. Sanatsal olaylar hızlanıyor. Sinema, tiyatro ve benzeri aktivitelere ilgi duyacağımız bir gün. Sanatın her türlüsü marjinal boyutlarda gündemi meşgul edebilir. Astrologlar, medyumlar ve psişik konulara ilgi duyanlar için, yine hareketli bir hafta .. Ülkeler arası yeni fikir paslaşmaları gündemde olacak. Ülkemizdeki sorunların sezgisel gücümüzü harekete geçireceğinizi gösteriyor. Yönetici pozisyonunda olanlar için, önemli ve kritik bir dönem.

KOÇ
Öncelikle bütçenizi denetlemek zorundasınız. Gireceğiniz ortamlarda karşılaşacağınız fırsatlar ufkunuzun genişlemesine neden olmasına rağmen, burcunuzda ilerleyen Güneş, yüksek mevkili kişilerden destek almanız konusunda size değişik fırsatlar hazırlayacak. Katılacağınız sosyal aktivitelerdeki hoş sohbetleriniz iş hayatınıza katkısı olacak ve beklediğiniz bir çok teklif bu tür toplantılarda karşınıza çıkacak.. İyimser yönlerinizi kullanarak amacınıza kolayca ulaşacaksınız. Sert mizacınızı ve direk isteklerinizi bu hafta regüle etmek, düşmanlarınıza karşı iyi bir taktik geliştirmek zorundasınız. Beklentilerinizin çok yüksek olması nedeniyle yavaş ve temkinli hareket etmelisiniz. Rakipleriniz çok fazla. Ani hareketlerin size puan kaybettirebileceğinizi unutmamalısınız. Kardeşleri ile ortak iş yapanlar; küçük anlaşmazlıkları büyüterek gereksiz dedikodulara neden olabilirler. Bu yüzden araları bozulabilir. Beklediğiniz tekliflerin gecikmesi sizi sinirlendirmesin. Hafta sonunda bir çok problemin kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz.

BOĞA
Bu hafta mükemmel olan çekiciliğiniz yanında etkileyici ve ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalıyor. Değişik sosyal çalışmalar içinde bulunurken verimli grup çalışmaları yapacaksınız. Karşı cins üzerinde egolarınızı kullanmaktan bazen yorgun düşüyorsunuz fakat, asla pes etmeyen bir yapı sergileyeceksiniz. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, sistemli yapınızı bozmamalısınız. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Küçük seyahat planları yapacaksınız. Maddi konularda istediğiniz gelişimin, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim göstermesi, motivasyon açısından olumlu oluyor. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması, sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Sizden daha yaşlı kişilerden önemli destekler alacaksınız. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var.

İKİZLER
Kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Karşıtlarınızın davranışlarına karşı takındığınız tavırlarda, kendi gücünüzden emin hareketler sergileyeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek. Bazılarınız bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Fakat siz kimseyi yargılamadan kendi yolunuza devam etmelisiniz. Mükemmel fakat sağlamcı yapınızı herkes anlamayabilir. Bu hafta, karizmatik dostlarınıza size iyilik yapma şansını vermelisiniz. Bu vesile ile onlarda uzun süredir bekledikleri, dostluklarını ispat etme şansını yakalayacaklardır. Çocukları olanlar, onların güzel haberlerine şahit olacaklar. Eski sorunlarınızı kafanızdan atarak bazı düşüncelerinizi arıtmanın zamanı geldi. Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizi abartmak ve beslemek adına hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Bazılarınız partnerleriniz için olumlu çabalar içinde olacak belki de sonradan vazgeçeceğiniz duygularınızı o an için yücelteceksiniz.

YENGEÇ
Bu hafta para kazanma konusunda her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Elinize çok para geçecek fakat siz harcamayı çok sevdiğiniz için, kazançlarınızı yönlendirme, denetleme konusunda güvenebileceğiniz bir kişiden destek almaya ihtiyacınız var. Çünkü harcamayı sevdiğiniz halde, iş para biriktirmeye geldiği zaman bu konulara uzak kalıyorsunuz. Hatta en yakınlarınızdan borç alabiliyorsunuz.. Ödeyemediğiniz faturalarınız olsun istemiyorsanız ayağınız yorganınıza göre uzatmayı öğrenmelisiniz. Bilinçaltı evinizde ilerleyen Mars sizi cesur yapacak. Hiçbir şeyden korkmayacak, hatta risk almayı deneyeceksiniz. Maddi fırsatlar arkadaşlarınızın yada çalıştığınız şirkettin aracılığıyla gelecek. Kariyerinizle ilgili kararlarda daha fazla düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönem, kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Yükseliyor ve kariyerinizi genişletmek amacı içindesiniz. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız.

ASLAN
Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirebilirsiniz. Çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Partneriniz, sizin değişen fikirlerinize karşıt düşünceler geliştirebilir. . Eşinizi ve sevgilinizi özgür bırakın ve sosyal yaşantısına eşlik etmeye çalışın. Hayal kırıklıkları size göre değil. Aşkın önemli olduğu bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz kişinin eleştirici yönleri canınızı sıkabilir. İlişkinizi gözden geçirmeniz gerekecektir. Mükemmele kavuşmak zaman alacaktır. Kendinize sorduğunuz sorular çok önemli unutmayın. Sosyal amaçlarınızı doğru kullanacaksınız. Sürekli, kendinizi güvende hissetme duygunuzdan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Unutkanlık söz konusu, dikkatli olun.. Rejiminize ve diyetinizi dikkat edinç Yürüyüşler yapın. Bünyenizi fazla yormamalısınız..

BAŞAK
İlginç seyahatler söz konusu. Bilginizi arttıracak ve duygusal anlamda sizi tatmin edecek ortamlara girebilirsiniz. Sosyal yaşantınızda oldukça ilgi çekeceğiniz bir hafta.. Duygularınızda yaşadığınız karmaşalardan kurtulmak istiyorsanız, yeniliklere daha cesur bir şekilde bakmalısınız. Sezgilerinizin yanılmadığını görmek, sizi olumlu etkileyecektir. Yatırım ve finans konularında aldığınız duyumların doğru çıktığını görmek, sizi bir şekilde rahatlatacaktır. Kendinize olan güveniniz artıyor. Önünüzdeki engellerin kalktığını görmek sizin için sevindirici bir durum. Maddi konularda yaratıcılığınız kullanmak için kendi gücünüze ihtiyacınız var. Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Düşüncelerinizde karmaşanın hakim olduğu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir.

TERAZİ
Yaşadığınız dengesizliklerden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, aşırıya kaçmadan temkinli davranışları tercih etmelisiniz. Aşk yaşamınızda karşılıklı etkileşimler konusunda daha farklı ve derin algılamalar içinde olacak, her şeyi olduğundan farklı yönleriyle değerlendirecek ve düşüncelerinizde yoğun bir karmaşa meydana gelecek. Fakat evli ve ailesi olanlar için önemli bir hafta. Kariyerinizle ev hayatınızı farklı potalarda değerlendirmek istemeniz size mantıklı gelecek. Bekarlar için ise durum daha farklı görülüyor. Eğer yeni başlayan bir ilişki içindelerse, çok dikkatli davranmak zorunda kalabilirler. Daha başlamadan biten bir durum yaşamak istemiyorlarsa, partnerlerini özellikle eleştirmekten vazgeçmeliler. Mükemmel bir ilişki yerine değerlerini kaybetmemeyi yeğlemelidirler. En mükemmel diye bir şey olmadığını sevdikleri kişiyi kaybettikten sonra anlayabilirler. İlle de mantık derseniz, çok şey kaybedersiniz unutmayın. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Hiçbir şey moralinizi bozmamalı. Tercihleriniz ne olursa olsun, yaşam kaliteniz hep yüksek seyredecek. Dengelerinizi korumak zorunda kalmak size ekstra bir çaba getirebilir.

AKREP
Kariyerinizle ilgili değişimler sizi mutlu edecek. Birçoğunuzun önünü açılacak. Hatta bazılarınız yüksek maaşları olduğu halde kariyerinizle ilgili problemlerinizi ve içinize sindirmediğiniz bir isteksizlik mevcuttu. İşte bu ay önünüzün temizlendiğini görmek, sizin isteklerinize giden yolun açılması sizi mutlu edecektir. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Uluslararası ilişkiler ticarete bağlı işlerde çalışıyorsanız, büyük sektörel anlaşmalara imza atabilirsiniz. İşte kendinizi kanıtlayacağınız önemli bir ufuk genişlemesi söz konusu olacaktır. Kişiliğiniz derinlik kazanıp, mükemmel bir seviyeye geldikçe, sizde kendi düşüncelerinizi rahatça karşı tarafa açıkça dile getirmeyi bileceksiniz. Maddi konularda, isteklerinizin sınırını çizmek zorundasınız. Yani kısaca kendinizden emin olduğunuz ve bende varım diyebilen işlerin altında sizin isminiz geçecektir. Bu hafta değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. İş yeri aşkları gündeme gelebilir..

YAY
Duygusal anlamada renkli kişiliğini rahatça ortaya koyabileceksiniz. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve bir çok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz., Venüs’ün bulunduğu konum, size olumlu destek verecek. Uzun soluklu temponuzun sizi yormasına izin vermek istemiyor olmanız, çevrenizin sizi şaşkınlık bakışları arasında incelenmenize neden oluyor. İş yaşamınızdaki tecrübelerinizin birikiminde oluşan yaratıcı düşünceler, yeni projelerin gündeme gelmesine neden olacak. Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Kariye yapmak istiyorsanız, tanrı vergisi sevimli yönlerinizi kullanabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Ailenizin eski olayları yeniden gündeme gelebilir ve sizin inatçı tavırlarınız karşısında, sevdikleriniz üzebilirler. Yaşam yolunuzu çizerken, kendi düşüncelerinizin üstüne basarak, sağlam bir şekilde yürümeyi biliyorsunuz.

OĞLAK
Mutluluğu hak ediyorsunuz. Ancak birlikteliğinizde çok titiz davranır, karşınızdaki kişiyi sürekli eleştirirseniz, düzenli giden bir beraberliği de, bozabilirsiniz. Dostlarınız ve çevrenizi sınamak ve önemli fırsatları görmek için tam zamanı. Yıllardır sizi kendi amaçları için kullanan dostlarınızın gerçek yüzlerini görebileceksiniz. Durgunlaşan ilişkilerinizde görmeniz gereken detayları yakalayacaksınız. Size mesleki açıdan uygun şartları gündeme getirecek önemli kişilerle ve gruplarla tanışacaksınız. Süregelen ilişkinizde ille de mantık derseniz, aşkınızın zedelenmesine neden olabilirsiniz. Lehinize gelişecek olaylar sizi sevindirecektir. Acele etmeden sabırlı davranırsanız, kazanan sizi olacaksınız.. Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir hafta… Yaşamın bir başka yönünü görüyor olmanız, sizi olumlu değiştirecek. Egonuzu yüksek tutacaksınız. Başkalarının fikrine saygılı gibi davransanız bile, en son final fikir size ait oluyor.

KOVA
Bilinçaltınızda gelişen olaylara esneklik getireceksiniz. Ruhsal gelişiminiz için, duygusal konulara gereksiniminiz var. Akıllı kişilerle yapacağınız fikir alışverişinden karlı çıkacağınız için, sezgileriniz sizi yeniden şekillendirecektir. Yeni tanışacağınız kişilerin fikirlerinden etkilenmeniz mümkün. Gizli kapaklı olaylardan uzak kalmak sizi olumlu kılacaktır. Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek. Bazılarınız bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Fakat siz kimseyi yargılamadan kendi yolunuza devam etmelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Çalışma hayatınızı disiplinli götürmeye devam ediyorsunuz. Çevre ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların kaynağı, her şeyi çok fazla abartmanızdan ileri geliyor. Güç birliği içinde olacağınız yeni bir performans sizi bekliyor. Doğru kararlar almak bu sizin elinizde.

BALIK
Duygusal ve mantıksal yönlerinizi yenilemek için işte size yeni bir dönem. Bu hafa kişisel değer kavramlarınız önemli. Bu nedenle karasız ortalıkta dolaşan kişileri sevmiyorsunuz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu aile içinde veya aileye yakın biride, olabilir. Ortak organizasyonlarda çalıştığınız kişilerden destek görmekte isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin. Sosyal açıdan da destek alacağınız bu dönemde eşiniz veya partneriniz maddesel konularda size arka çıkacaktır. Onun olanaklarıyla kendi olanaklarınızı birleştirebilirsiniz. İş ortaklıkları ve profesyonel yatırımcılar için güzel bir dönem. Bazen çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. . Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Aldırmayın.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu