Astroloji

Haftalık(21-27 Ekim) burç yorumları… Ünlü astrolog Filiz Özkol yazdı

HAFTANIN YORUMU:
Toplumsal olguların önem kazanmasıyla, mesleki başarılar kişisel hırslar ve sosyal ilişkiler paralel ilerleyecek ve bilim, politika, bankacılık, öğretmenlik ön plana çıkacaktır. Kamu olaylarında farklı sunumlar gündeme gelecektir.. Kararlı düşünmenin artılarını zaman bize olumlu bir şekilde gösterecektir. Özgürlüklerimiz ön plana çıkacağı bu hafta iletişim konusunda gerekli bağlantılarımız gündeme gelecektir. Yapabileceğimiz olayların çok üstünde bir başarı göstereceğiz. Yargı organların gündem kazanacağı bir hafta. Toplumsal olaylar beklenmeyen nedenlerle ortaya çıkacak ve kafaları karıştıracak. Bir çok ailede sorgulama söz konusu

KOÇ
Aklınız öfkeniz güzelliğiniz ve cazibeniz. Bomba gibisiniz. İddiacı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz. Sosyal açıdan aktif olmanız sizi şımartmasın.. Önemli bir hafta .. Hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için daha hırslı ve gücünüzün bilenmiş olduğunu hissedeceksiniz. Atılımlar için uygun bir dönem. Düşüncelerinizi rahat bir şekilde yaşama geçireceksiniz. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli.

BOĞA
Olayları abartmadan çözümlemelisiniz. Ayrılık ve devamı için tereddütleriniz olacaktır. Rekabetçi duygulardan sakınmalısınız. İlişkinize asılmak yerine gideni özgürce bırakmayı tercih etmelisiniz. Yaşamın size sunacağı yeni sürprizlere hazır olmalısınız. Bu hafta , bilinçaltınız kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Hırslarınızın siz yönlendirmesine izin vereceksiniz. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayarak, zor şartlarda kazanım yeteneği sağlaması yönüyle öğretici etkiler verecektir. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız. Uranüs, korkusuz bir kişilik verirken kendi bildiğinizi okuma fütursuzluğunu ve yüksek kayıp riskin de beraberinde getiriyor. duygusal karışıklığa neden olmak istemiyorsanız, partnerinizle çekişmek yerine onun duygularını anlamaya çalışmalısınız. Geçmişte kalan hatalarınızın, tekrar sizi rahatsız etmesini engellemek sizin elinizde.

İKİZLER
Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Kişiliğinizin yaratıcı yönünü sunarak çevrenize yaklaşmanız halinde, onları etkileyeceksiniz. Akrep’te ilerleyen Merkür iletişim konusunda yaratıcılığınızı kullanmanızı destekliyor. Paraya bakış açınızı ve madde ile aranızdaki bağlantıların yeni kurgusuna hazır olun.. Her şey her an değişebilir. Kazançlarınız bir anda farklı bir çehreyle karşınıza çıkacaktır. Beklediğiniz fırsatlarınızın beklemediğiniz bir şekilde size gelmesi ilginç bir yaşam deneyimi olabilir. Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için hiçbir ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.. Masraflar ve harcamalar konusunda abartıya kaçabilirsiniz. Dengeli gitmenizde yarar var. Ani değişen şartlardan ve hızınızdan başınız dönebilir ve bu değişi sizde sorun yaratabilir. Çevre koşulların değişimlerinden etkilenen, hassas bir yapınız var.
YENGEÇ
Aşk yaşamınızda karışıklıklar meydana gelebilir. Partnerinizin sizden düşüncelerini veya sizin bazı sırlarınızın olabileceğinizi düşünmeye başlayacaksınız. Kendinize dönük davranırsanız, hatalar yaparak duygusal kayıplar yaşayabilirsiniz. Hızlı başlayan ve hızlı biten duygulara karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem flört etmeye daha çok vakit harcamanız ve aşka daha çok şans vermeniz sizi üzebilir. Gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak, uzun vade de size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Olaya bu yönden bakılırsa, güçlenerek çıkacağınız bir durum olarak nitelendirilebilir. Uzun vadede ders almanızı sağlayacak ve bu yönüyle güçlü olmanıza olanak verecek. Ortaklarla çıkabilecek problemler, sürtüşmelere neden olacaktır. Yukarıda bahsedilenler doğrultusunda önlemler alınırsa; sorun kısa sürede çözülecek ve karşılıklı zarar asgariye inecektir. Kısa mesafeli yolculukların ve ilişkilerin size sağlayacağı kazançları hesaplamanın tam zamanı. Bu dönemde politik olun, tüm içtenliğinizi kullanın karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

ASLAN
Küçük duygular bir anda çığ gibi büyüyebilir . Her duygu aynı olmaz. Ayrım yapmalısınız… Ani olayların sürprizlerine hazır olun. Zeki ve duygusal güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizden küçük veya büyük bir partnerle aşk yaşayabilirsiniz. Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için hiçbir ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Kozmik güç sizden yana unutmayın. Kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir, gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Yine de düşüncelerinize sahip çıkan çevresel faktörlerin desteğini hissettiğiniz günler olabilir. Aşırı disiplinli hareket etmenin yoruculuğunu farkındasınız ama bu dönem elinizde olmadan aşırı bir çalışma eğilimindesiniz. Yanınızda çalışan kişilerle aranızda tartışmalar çıkabilir. Dikkatli olun ve küçük nedenleri gözünüzde büyütebilirsiniz.

BAŞAK
Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konuları bir ortamda yakın arkadaş ve dostlarınızla yeniden tartışabilirsiniz. Üstelik bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınız sıkabilir. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Sosyal ilişkilerinizi organizasyon çalışmalarla yapacaksınız. Güvendiğiniz dostlarınızı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Onların sezgisel yeteneklerini kendinizle birleştireceksiniz. Değerli olmak ve saygınlık görmenin püf noktalarından birinin arkadaşlık ve dostluk ilişkilerin olumlu olması geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız olaylarla öğrendiniz ve denediniz. Şimdi bu durumu rahatlıkla yaşamınıza geçirebilirsiniz. Güven duygusunun artıları artık çok rahat ilişkilerinizde uygulayacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Çevrenizden beklenmeyen konularda iş teklifleri veya farklı bir çalışma sunuşları gelecektir.

TERAZİ
Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Ailenizde esen sıcak havaya rağmen, çevrenize de kayıtsız kalmayacaksınız. Özellikle yeni tanışacağınız kişilerle iyi ilişkiler içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Fakat, yeniliklere hemen atladığınız için biraz beklemelisiniz. Bu nedenle; çevrenin etkisinde kalmadan, kendi düşünceleriniz doğrultusunda gelirlerinizi arttıracak ve deneyimlerinizi genişletecek başlangıçlar ve fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız. Enerjinizi dengelemelisiniz. Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli bir konumda.. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz.

AKREP
Kurallı bir aşk.. Kendi için sizi zorlayan duygular. Tüm bunlar sizin için çok önemli olaylar. Hemen teslim olamayacağınız bu iletişim bazılarına çok farklı gelecek. Çevrenizin kafasını oldukça karıştıracaksınız. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle birlikte paylaşımlar içinde olacaksınız. İstediğiniz anlaşmaların altına imzalar atacaksınız. İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü kurallarla sınırlandırmak istemiyor, güçlü aşklar peşinde koşuyorsunuz. İlişkilerinizde sezgilerinizin sizi yanıltabileceğini düşünerek olayları doğru algılamaya çalışmalısınız.. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız. Cesaret isteyen değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız.

YAY
Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Ekip çalışmalarına önem vereceksiniz. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız. Vicdan mekanizmanız sürekli çalışacak. Duygular ağır bastığı için, gereksiz ve ani çıkışlarla çevre ilişkilerinizi bozabilirsiniz. Koşullar ve içsel tepkilerinizi dengelemek zorundasınız. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Geçmişte kalan hatalarınızın sizi tekrar rahatsız etmesini engellemek elinizde. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Bu arada, bazı küçük kaçamaklar söz konusu olabilir. Aşk yaşamınızla ilgili duygusal değişimler söz konusu..

OĞLAK
Pişmanlık duyguları içinde; geriye alacağınız kararlar vermemelisiniz. Bazılarınızda ani ayrılık kararı alabilir. Tüm bunlar dikkat etmeniz gereken konular.. Süregelen ilişkiler konusunda kritik günler.. Eleştirici yönlerinizle çevrenizin tepkisini de üzerinize çekebilirsiniz Değişik fikirlerle partnerinizi çıldırtabilirsiniz. Belki de yıllarsa hiç bu kadar isyankar ve alışılmışın dışına çıkmamıştınız. Yeni tarzınızı sevmeye başlayacaksınız. Artık hiç kimseye aldırmamayı daha bilinçli olarak hayata geçirebilirsiniz. Değişimden faydalanmanın tam zamanı. Bu nedenle gergin olabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizi yeniden sorgulayacaksınız.. Çevrenizi gözlemlemek için hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Bazılarınız birçok sırları ortaya çıkarırken, kendini de ele verebilir dikkatli olun. Kaş yapayım derken göz çıkarmazsanız iyi olur. Bu arada, yakın dostlarınızla bile fikirlerinizi paylaşmayacaksınız. Ortaklarla çıkabilecek problemler, sürtüşmelere neden olacaktır. Yukarıda bahsedilenler doğrultusunda önlemler alınırsa; sorun kısa sürede çözülecek ve karşılıklı zarar asgariye inecektir.

KOVA
Meslek ve kariyerinizle ilgili güçlü etkiler alındasınız. İş hedeflerinizi büyük bir hırsla takip edeceksiniz. İdealleriniz ve düşünceleriniz daha fazla önem kazanacağı için, dış görünüşü ve fiziksel yapınızı ihmal edebilirsiniz. Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız. Bu birliktelikler; iş yaşantınızda önemli açılımlara da, neden olacaktır. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve bu dönemin en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Ruhsal anlamda kendinizi iyi hissedeceğiniz bir hafta, eğlenceli ve sizi oyalayan yolculuklar da gündeme gelecektir. Yolculuklarda ilginç fikirleri paylaşacağınız kişilerle arkadaşlık edeceksiniz. Güçlü duyguların sizi yakmasına izin vermemelisiniz. Hırslarınız yaşam akışınızı yönlendirecek. Yaşamınızı sürdürmek için gereken enerjiniz ne kadar yüksekse, sağlık yolunda adımlarınız o kadar güçlü demektir.. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Her konuda, dalgınlıklara meydan vermeyecek şekilde dinamik olun.

BALIK
Para kazanmak yerine elinizdeki var olan paranızı değerlendirmeyi yeğleyin. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olacak ve her türlü gelişmenin ardında maddi değerler arayacaksınız. İş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacak, çevrenizde gizemli bir hava estireceksiniz. Henüz yeni tanıştığınız kişilerle uygun sohbet ortamları yakalayacak, uyumlu kişilik sergileyeceksiniz. Fantezi haline getirdiğiniz konuların gerçeğe dönüşümü için çaba içinde olacaksınız. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların yarattığı olumlu etki, vizyonunuzun değişmesine neden olacak. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu