Yazarlarımız

HAFTALIK(26 MAYIS-1 HAZİRAN) BURÇ YORUMLARI

26 Mayıs-1 Haziran haftalık burç yorumlarım şöyle:

KOÇ BURCU:
Bu hafta iş, para ve kariyer hayatınızın geleceğini canlandırmayı düşünüyor iseniz, kendinizi önemseyin. Para konusunda alacak verecek hesaplaşmalarınızı dengeleyin. Aşk hayatınıza yeni yön verecek ve huzur bulacaksınız.
BOĞA BURCU:
Bu hafta aşk ilişkileri ve sosyal çevre ile ilişkilendirilen alanlarda gergin etkiler ortaya çıkmaya başlayacak. Arkadaş çevrenizde beklenmeyen, tatsız olarak nitelendirebileceğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Parasal ve iş beklentilerinizde sabırsız davranmayın.

İKİZLER BURCU:
Bu hafta parasal konularda şanslı bir sürece giriyorsunuz. Etrafınızda gelişen fırsatlar daha fazla kazanım imkanları getirebilir. Değer yargılarınızı test edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aşkta mümkünse güvenin.

YENGEÇ BURCU:
Bu hafta en sonunda hak ettiğiniz tanınmaya kavuşabilir, geçmişteki gayretlerinizin karşılığını şimdi çok daha çabuk alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ikili ilişkilerinizde zorlayıcı etkiler var. Çekişmelerden ve tartışmalardan uzak kalmanızda fayda var.

ASLAN BURCU:
Bu hafta aşk hayatınızda ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. İlişkinize yönelik eski problemleri kafanızda çözmenin zamanı aslında. Geçmişte yaşanmış ilişkilere takılıp kalmayın, artık geleceğe bakın. Canınızı sıkan konuları sevginiz arkadaşlarınızla paylaşmanız sizi rahatlatacak.
BAŞAK BURCU:
Bu hafta başarı hırsınızı dengeleyin ve bu en yüksek performansınızı iyi kullanın. Eğer enerjinizi doğru kullanabilir ve hedefe kilitlenirseniz, başarılı olmanız kaçınılmazdır. Kuvvetli olduğunuz yönleri başkalarına gösterebilir, başarı ve ödül kazanabilirsiniz. Sabırla ve inatla hedeflerinizin üzerine gitmelisiniz.

TERAZİ BURCU:
Bu hafta iş ve meşguliyetlerinizle ilgili konular açısından olumlu etkiler devreye girmeye başlıyor. İşlerinizi iyi ilişkiler içerisinde ve pürüzsüzce götürebileceksiniz. Özellikle halkla ilişkiler alanında başarı daha da yükseliyor. Mesleğiniz veya uğraşlarınız çerçevesinde, dünyaya mutluluk ve güzellik getirme isteğinizde artıyor.

AKREP BURCU:
Bu hafta aşkla ilgili konularda zorlanmalar var. Bir müddet için araya soğukluk girebilir ve kopukluk yaşanabilir. Benzeri etkiler arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilişkileriniz açısından da geçerli. Sakin ve duyarlı olmalısınız.

YAY BURCU:
Bu hafta kendinizden çok başkalarının işleriyle uğraşmanı gerekebilir. Hayatınızda gerekli finanssal değişiklikleri yapmak için radikal kararlar alabileceğiniz günlerdesiniz. Parasal sorunlarınıza çözüm üretmeniz daha kolay olacak. Aşkta seviyor ve seviliyor olacaksınız.

OĞLAK BURCU:
Bu hafta ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusu vurgu kazanmaya başlayacak. Bu alanlarda şimdiye kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansını yakalayacaksınız. Tartışmalı olduğunuz kişilerle, hatta düşmanlarınızla bile ilişkilerinizi düzeltme ve yerine oturtma şansınız var. Evlilik için ideal bir dönemdesiniz.

KOVA BURCU:
Bu hafta sosyal yaşantıda hareketlenme ve aktivitelerde artış olması mümkün. Günlük hayatınıza neşe ve eğlene katmak size iyi gelecek. Kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla eğlenmek için bu dönemi değerlendirmelisiniz. Aşkta ayrılık yaşayanlar olumlu düzelmeler yaşayacaklar.
BALIK BURCU:
Bu hafta ortaklaşa girişimler alanında daha fazla efor sarf etmeye başlayacaksınız. İlerlemekte olduğunuz yakın dönemde, elcilik veya ortaklık gibi konularda cesurca kararlar alabilirsiniz. Diğer taraftan, ilişkinizde, şimdiye kadar açıkça konuşmamış olduğunuz şeyleri, tüm açıklığı ile konuşmaya ve muhatabınızla yüzleşmeye başlayabilirsiniz.

NURAY SAYARI/MEDYABEY

http://www.nuraysayari.com.tr/

http://nuraysayarishop.com/

https://www.facebook.com/nuray.sayari?fref=ts

https://twitter.com/nuraysayari

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu