Magazin

Hakan Akkaya BATİAD işbirliği meyvelerini veriyor

Dünya tekstil sektöründe önemli bir yere sahip olan BATIAD Bayrampaşa Tekstilci İş Adamları Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Moda dünyasının dahi çocuğu olarak anılan ünlü modacı Hakan Akkaya ile işbirliği yapan Bayrampaşa tekstilcileri muhteşem bir koleksiyona imza attı.

Önceki akşam iş, sanat ve cemiyet dünyasından davetlilerin katılımıyla Wow Otel’de gerçekleşen defilede Hakan Akkaya tarafından hazırlanan koleksiyon Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy’un da aralarında bulunduğu Türkiye’nin en gözde mankenleri tarafından sunuldu. Koreografisini Banu Noyan’ın hazırladığı defile büyük ilgi gördü.

Podyumda yürüyen ve Hakan Akkaya tasarımlarını sunan mankenler arasında en dikkat çeken isim işitme engelli manken Zehra Özbay’dı.

Hakan Akkaya’nın jüri üyesi olduğu Model Of Celebrity yarışmasının Gaziantep elemelerine katılan Özbay, ünlü modacı tarafından çok beğenilmişti. Akkaya genç mankene verdiği sözü tuttu ve BATİAD defilesinde podyuma çıkardı. Genç manken izleyenlerden büyük alkış aldı.

Gecenin sunuculuğunu ise ünlü oyuncu Gonca Vuslateri üstlendi. Defilenin DJ’liğini Hande Yener’in oğlu Çağın yaptı.

Bayrampaşalı tekstilciler tarafından dikilen Hakan Akkaya tasarımları gece katılanlar tarafından çok beğenildi.

Bir süre önce Hakan Akkaya ve BATİAD arasında imzalanan anlaşma meyvelerini vermeye başlamış oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu