Televizyon

Hakan Akkaya Hatice’ye stüdyoyu dar etti-izle

İşte Benim Stilim’in bugün(Cuma) yayınlanan bölümünde Hakan Akkaya ve Hatice arasında kovalamaca yaşandı. Rozetin elbisesine takılmasını istemeyen Hatice stüdyoda Hakan Akkaya ile adeta köşe kapmaca oynadı.

TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim’de 22 Ocak 2016 Cuma günü yayınlanan 17. bölümünde Hatice yarışmacılar tarafından şeker paketine benzetilen elbisesini giyerek podyuma çıktı.

Öykü Serter, Hatice’nin rozetini sorunca Hatice diğer elbisede kaldığını söyledi. Hakan Akkaya ise rozeti aldı ve Elif Ece Uzun’un suratını takmak istiyorum dedi. Hatice ise rozeti almamak için Hakan Akkaya ile adeta stüdyoda köşe kapmaca oynadı. Hatice, hızını alamayarak ayakkabılarını çıkardı ve stüdyoda koşturmaya başladı.

Hakan Akkaya bu rozet takmanın kendisinde mesleki deformasyona neden olduğunu yolda yürürken gördüklerine de rozet takmak istediğini söyledi. Hakan Akkaya ben bunu takmadan yayın bitmez deyince Hatice rozeti takmaya mecbur kaldı.

İşte Hakan Akkaya’nın Hatice’nin arkasından koşturduğu o ilginç anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu