Magazin

Hakan Akkaya tasarlayacak Bayrmpaşalı tekstilciler üretecek

Geçtiğimiz yıllarda Guinness Rekorlar Kitabı’na giren dev kazak projesi gibi birçok dikkat çeken projeye imza atan Bayrampaşalı İşadamları Derneği BATIAD, 2015’te de bir ilke imza atacak.

Banu Noyan koreografisiyle geleneksel olarak ve her yıl festival havasında kutlanan etkinliklerin gala gecesinde gerçekleşecek defilede Bayrampaşalı İşadamları, ünlü tasarımcı Hakan Akkaya ile işbirliği yaptı.

“Hakan Akkaya tasarlıyor, Bayrampaşalı Tekstilciler üretiyor” projesini hayata geçirecek olan BATİAD, “Değişime ve yeniliğe ayak uydurmak gerekir. Biz de bu sene Hakan Akkaya ile iş birliği yaparak bir ilki deniyor” açıklamasında bulundu.

BATİAD yönetimi günümüzün modasının çizgilerini üretimleriyle birleştirerek çok özel bir defileye hazırlanıyorlar. Bu özel proje için bir araya gelen Hakan Akkaya ve Tekstilci iş adamları el sıkışarak ‘birlikten güç doğacak’ diyerek hayata geçirdikleri bu işbirliği için mutlu olduklarını belirttiler.

11 Şubat 2015 akşamı WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan defilede iş, cemiyet, spor ve sanat dünyasının popüler isimleri buluşacak.

Tekstil üretiminin göz bebeği Bayrampaşa da bulunan birbirinden değerli 30 firma bu gece de stand açarak ve ürünlerini sergileyerek yer alacaklar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu