Televizyon

Hakan Akkaya’dan 22 bin liralık kombine şok yorum:”Paranla rezillik”

İşte Benim Stilim yarışmacısı Esin Çepni, giydiği pahalı kıyafeti ile Hakan Akkaya’nın hışmına uğradı. Hakan Akkaya Esin’in kıyafetini “parayla rezillik” olarak yorumladı.

 

22 BİN LİRALIK KOMBİN
İşte Benim Stilim’in 4 Mart 2016 Cuma günü yayınlanan bölümünde Esin Çepni, giydiği pahalı kıyafetiyle gündem oldu. Esin’in ayakkabı ve çantasından oluşan kombini  mini bir servet değerindeydi. Yarışmanın sunucusu Öykü Serter toplamı adeta bir araba parası eden kıyafetleri fiyatlarıyla bir bir sıraladı.

Toplamda 3 parça olan kıyafetlerden oluşan kombinin maliyeti ise 22 bin liraydı. Pahalı kıyafetle Esin Çepni’nin aldığı not ise kendisi açısından tam bir hayal kırıklığıydı.

Hakan Akkaya, Esin’in kombinini ‘parayla rezillik” olarak yorumlayınca genç yarışmacı adeta şok oldu. Diğer jüri üyeleri de düşük not verince genç yarışmacı pahalı kıyafetiyle neye uğradığını şaşırdı.

Hakan Akkaya, Esin Çepni’nin kombinini cuma şıklığı için yetersiz bulurken İvana Sert pahalı elbiselerin herkesi şık göstereceğinin garantisi olmadığını söyledi. Esin’in elbisesinin abiye olmadığını söyleyen İvana Sert’e diğer jüri üyesi  Nur Yerlitaş da katıldı.

Nur Yerlitaş, Esin’i hem cuma şıklığı için uygun bulmadı hem de parçalarının bir arada kullanılamayacağı yorumunu yaptı.

Hakan Akkaya’dan sonra Nur Yerlitaş da Esin için sert yorumlar yaptı. Yerlitaş,  Esin’in giyinmeyi bilmediğini söyledi.

Esin yarışmanın bu kadar telaşlı olacağını tahmin etmediğini aslında evde şık kombinler yaptığını söyeleyerek kendisini savunmaya çalıştı.

İşte Esin Çepni’nin pahalı kıyafetiyle jüri karşısında terler döktüğü o anlar:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu