Magazin

Hakan Altun’dan normalleşme kararına tepki…Udunun tellerini kesti

Ünlü sanatçı Hakan Altun, normalleşme kararlarında sanat ve eğlence sektörünün ihtiyaçları gözardı edildiği gerekçesiyle alınan karara enstrümanındaki telleri keserek tepki gösterdi.

Pandeminin başından beri ilk kapanan alanlardan olan gece kulüpleri, eğlence merkezleri ve barlar 1 Haziran’dan itibaren uygulanacak yeni normalleşme kurallarında yine kapalı kalmaya devam edecek.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun, kademeli normalleşme kararlarında eğlence ve müzik sektörünün beklentilerinin karşılanmamasına enstrümanındaki telleri keserek tepki gösterdi.

Altun, sosyal medya hesabından paylaştığı videoya ‘Bilmem anlatabildim mi?’ notunu düştü. Normalleşme ile ilgili alınan karar sanat camiasından tepki alması dikkatlerden kaçmadı. Birçok ünlü ismin alınan kararda eğlence sektörünün durumunun gözardı edildiğini dile getirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu