Medya

Hakan Çelik’ten koronavirüs isyanı…”Böyle olmaz!”

Etkisini artırmaya devam eden koronavirüsler ilgili tüm çevrelerden “evde kal” paylaşımları yapılıyor. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından çektikleri videolar ve yazdıkları mesajlarla virüsün etkisini azaltmak için evde kalmanın önemine vurgu yapıyorlar. Gazeteci Hakan Çelik ise gördüğü bir manzara karşısında adeta isyan etti.

ÇELİK: SOSYALLEŞME FAALİYETLERİ BÜTÜN HIZIYLA DEVAM EDİYOR!”

Posta gazetesi yazarı ve CNNTürk programcısı Hakan Çelik, sosyal medya Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Yetkililerin ve pek çok ünlünün “evde kal” kampayası başlattığı şu zorlu süreçte Çelik, İstanbul’da Boğaz’da gördüğü kalabalığa adeta isyan etti.

Çelik şunları yazdı:

“Virüs şu ana kadar 10 bin can aldı. Sağlık Bakanı @drfahrettinkoca, Bilim Kurulu üyeleri, dünya liderleri, bütün otoriteler günlerdir “Evde Kal” çağrısı yapıyor. İstanbul’da Boğaz hattı, ana caddeler dolu. Sosyalleşme faaliyetleri bütün hızıyla devam ediyor. Böyle olmaz!”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu