Magazin

Hakan Eratik’in Yeşim Salkım’la evlenme nedeni

Sanat dünyasının örnek çiftlerinden biri olarak gösterilen ünlü sanatçı Yeşim Salkım ile oyuncu eşi Hakan Eratik, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Banu Noyan Event Office organizasyonuyla Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu.

Hakan Eratik sahneye çıktıklarında eşini kalpli balonlarla karşıladı. AVM’nin tavanından eşinin başına gül yaprakları döktüren Eratik, Yeşim Salkım’ı duygulandırdı. Sanatçı ‘Kocama sonsuz teşekkürler’ dedi.

Eşinin sürprizlerinden çok memnun olan Yeşim Salkım, 6 yıldır süren mutlu evliliklerinin sırrını da sevenleriyle paylaştı. Salkım, “Tartıştığımızda birbirimizden özür dilemeyi biliriz” dedi.

Yeşim Salkım ve Hakan Eratik, aynı zamanda hayranlarından gelen soruları da içtenlikle yanıtladı.

Hakan Eratik samimi bir itirafta bulundu ve evde Yeşim Salkım’ın sözünün geçtiğini söyledi.

Yeşim Salkım ise “Hakan benim dırdırımı çekmemek için ‘tamam karıcığım, haklısın karıcığım’ der” dedi.

Kendisini görmeye gelen bir hayranının 2 aylık erkek bebeğini kucağına alan Yeşim Salkım “Hep oğlum olsun istedim, iki kızım oldu” dedi.

Zaman zaman haklarında boşanacaklarına dair iddialar çıkan çift “Dedikodulara inanmayın. Çok mutluyuz, iyi ki evlenmişiz” dedi.

Yeşim Salkım’ın çok hamarat olduğunu dile getiren Eratik ’45 dakikada 4 çeşit yemek yapar. Çok hamarattır o yüzden evlendim” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu