Magazin

Hakan Hatipoğlu, Fazıl Say’ı yine kızdıracak… ‘Fazıl Say beni çocuk gibi engelledi’

Hakan Hatipoğlu, eşi Gizem Hatipoğlu ile birlikte Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programının konuğuydu. Hakan Hatipoğlu, çok konuşulan Fazıl Say ile arasında geçen polemikle ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Canlı yayında samimi açıklamalarda bulunan Hakan Hatipoğlu ünlü müzisyen Fazıl Say ile yaşadığı polemiği de anlattı. İşte Hakan Hatipoğlu’nun açıklamalarından satırbaşları:

HAKAN HATİPOĞLU: “ÇOK KOMİK BİR DURUM”

Hatipoğlu, kendisine ‘Siz ne iş yapıyorsunuz?’ diye soran Fazıl Say’a ‘Beni tanıyan tanır, bilen bilir’ yanıtını vermişti. Say ile Hatipoğlu arasındaki gerginlik çok konuşulmuştu. Bugün eşi Gizem Hatipoğlu ile 2. Sayfa programına konuk olan Hakan Hatipoğlu açıklamalarda bulundu.

Hakan Hatipoğlu ünlü müzisyen Fazıl Say ile yaşadığı polemiği anlattı: Fazıl Say beni tanıyor. Benim kız kardeşimle ortak, Whatsapp grupları bile var, ben bunları söylemedim. O da bizim çok önemli bir sanatçımız, takip ettiğimiz biri. Ben ona kırılmadım. Ben aslında ona yazar gibi cevap yazdım ama sosyal medyada şarlatanlar var onlara cevaben yazdım.

Bana ‘senin mesleğin ne’ diyenlere verdiğim bir cevaptı. Beni tanımayanlar gitsinler çevremdekilere sorsunlar. Güvenliğe, kapıcıya kimlere nasıl davranıyorum sorup öğrensinler.

Ben Fazıl Say’ı takipten çıkmadım ama o beni engelledi. Çok komik bir durum. Klavye başındaki çocuklar gibi beni engellemiş. Önemli değil o kadar, benim için Fazıl Say büyük bir sanatçıdır. En son Cumhurbaşkanımızla görüşmesi ve orada söylediği laf çok güzel ‘ben uzlaşma işareti aldım. O sebeple de Cumhurbaşkanımızla yakın oldum’ dedi.

Keşke benimle de bunu yapsa. Tabii belki onun için ben kimim ama Cumhurbaşkanı’na yaptıktan sonra benim için çok güzel bir mesaj vermiş oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu