SurvıvorTelevizyon

Hakan Hatipoğlu’ndan Survivor’da elenen ve diskalifiye olan yarışmacılarla ilgili flaş açıklama

‘Survivor 2020’ çekimlerinin gerçekleştiği Dominik Cumhuriyeti’nden döndükten sonra 14 gün karantinada kalan Hakan Hatipoğlu, son haftalarda yarışmadan diskalifiye olan veya elenen yarışmacıların durumuyla ilgili flaş açıklama yaptı. Hatipoğlu, diskalifiye olan ve elenen yarışmacıların Türkiye’ye dönemediğini açıkladı.

TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programında, ‘Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de yaşananları değerlendiren Hakan Hatipoğlu, canlı yayında dikkat çeken bir bilgiyi paylaştı.

Hakan Hatipoğlu, gönüllüler takımında elenen Ceyhun Uzun ve Burak Yurdugör ile sakatlık nedeniyle diskalifiye olan Meryem Kasap’ın halen adada kaldıklarını söyledi.

“Survivor’da susarsan binersin uçağa, gelirsin İstanbul’a. Şimdi onu da yapamayacaklar, orada kalmak zorundalar.”

“Bir Survior da dışarıdakilerden çekilir. Ceyhun abi var, Meryem var, Burak var. Tayfun ve İlayda, bizimle beraber geldiler. Son dakika, apar topar gelebildiler. Dışarıda bir takım daha var. Acun abi (Ilıcalı) şu an istese elenenlerle ile devam edenleri yarıştırabilir.”

“ELENENLERİN BURAYA GELMESİ MÜMKÜN DEĞİL”
“Bilmyenler için söyleyeyim, Dominik de hava sahasını kağadığı için şu an oradan bir yarışmacının buraya gelmesi mümkün değil.”

“DOMİNİK’E GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KAPATILDI”
Geçtiğimiz günlerde ‘Survivor Ekstra’ programına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, “Survivor çekimleri için Dominik’te belli bir alanda yaşıyoruz. Bizim bulunduğumuz alanda salgın şu anda yok. Burası milli park alanı, dışarıdan ve içeriden giriş yok. Bu bölgeye iki güvenlik alanından geçerek girip çıkılabiliyor. Bildiğimiz kadarıyla virüs taşımıyoruz. Son derece dikkatliyiz ve bütün önlemleri aldık. Şu anda Dominik’e giriş çıkışlar kapatıldı” demişti.

Bu sezon yeniden ‘ünlüler gönüllüler’ formatına dönen ‘Survivor’da yaklaşık iki aydır mücadele eden yarışmacılar ve son haftalarda coroan virüs tedbirleri kapsamında ülkeye dönemeyen isimler, finale kadar Dominik’te kalacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu