SurvıvorTelevizyon

Hakan Hatipoğlu’nun, İlahi adalet tweeti Semih için miydi?

Survivor 19 Haziran 2016 günü yayınlanacak bölümünün fragmanında Ünlüler adası yarışmacısı Semih Öztürk bir kaza geçiriyor. Doktorun benim müdahalemi aşan bir durum diye nitelendirdiği ve izleyenlerin yüreklerini ağzına getiren kazanın izlendiği sıralarda sosyal medyada Hakan Hatipoğlu’nun aynı anlar yaptığı bir paylaşım büyük topladı.

Survivor 2016 serüvenine Semihçiler ve antiSemihçiler damgasını vurmaya devam ediyor. Ütopya yarışmasında da merkez olmayı başaran Semih Öztürk, Survivor yarışmasında hem övgüleri, hem de şimşekleri üzerine çeken yarışmacı.

Yarışmacıların sopalarla dengede durarak rakibini suya düşürme amacıyla yakın temas dövüşüne dayanan dokunulmazlık oyununda Serkay ile karşılaşan Semih suya düşüyor çıktığında ise acı ile parmağım kırıldı diye bağırıyor. Elinin olduğu bölge buzlanarak ekrana yansıdığı için de Semih Öztürk fanları büyük gerilim yaşadıklarını ve Semih Öztürk’ün sağlık durumu hakkında ivediyetle bilgi sahip olmak istediklerini sosyal medyadan duyuruyorlar.

Semih’in parmağı kırıldı mı, çıktı mı?

Semih Öztürk’ün parmağının olduğu bölgenin ekranda buzlanması üzerine birçok ihtimal üzerinde duruluyor. Kimileri parmağın ters dönmüş olabileceğini, kimileri parmağın kırıldığını, kimilerin ise parmağın deriyi yırtarak dışarı çıktığını bu nedenle görüntünün buzlandığını ileri sürüyorlar.

Doktor Metin Kuşçu hastaneye sevk etti

Ne olduğu hakkında kesin bir bilgi olmadığı için ihtimaller üzerinde konuşulmaya devam ediyor. Ancak bilinen şu ki; Doktor Metin Kuşçu duruma müdahele etmesi için onu hastaneye gönderdiği.

Hakan Hatipoğlu’nun o paylaşımı tepki topladı

Aynı sıralar Survivor eski dönem yarışmacılarından olan ve şu dönem Survivor Panorama programında yorumculuk yapan Hakan Hatipoğlu’nun twitter üzerinden yaptığı “İlahi adalette zaman aşımı yoktur.” paylaşımı büyük tepki topladı. Bu yazının Semih için yazıldığını iddia edenler büyük tepki gösterirken, paylaşımın Semih’in kaza görüntülerinden on dakika önce yayınlandığını dolayısıyla bu tweetin Semih ile hiçbir ilgi olmadığını iddia edenler de oldu.

hakan savunma önce

Paylaşıma gelen tepkiler üzerinden Hakan Hatipoğlu ikinci bir tweet daha attı.

hakan savunma

Yine Survivor ile ilgili yapılan kulislerde Semih Öztürk’ün bu kazasını 5-6 gün önce olduğu, bir gün hastanede kalıp çıktığı ve şu an durumunun iyi olduğu söylenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu