Magazin

Hakan Peker ‘Ben Arda Turan mıyım?’ açıklamasını neden yaptı?

Müzik dünyası ünlü popçu Hakan Peker’in flaş hamlesini konuşuyor. Peker, ‘Unutuluyor mu Aşklar’ şarkısının klibine Kral TV’de yeterince yer verilmediği gerekçesiyle şarkının listelere alınmadığını iddia ederek kanala avukatıyla birlikte polis gönderip tutanak tutturdu. Hakan Peker kanal bastığı iddiası hakkında da açıklama yaptı.

BEN ARDA TURAN MIYIM?

Kral TV’de klibinin yayınını yasaklatan Hakan Peker’in polise başvurmasını tasvip etmeyen, üyesi olduğu MÜYAP ise ünlü popçu için ilginç bir işlem başlattı.

MÜYAP, üyesi Hakan Peker’i haysiyet kuruluna sevketti. Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram Yapımcıları Meslek Birliği (MÜYAP) Başkanı Bülent Seyhan, konuyla ilgili olarak”Yönetim kurulu olarak aldığımız karar neticesinde, üyemiz Hakan Peker’i, bu davranışından dolayı haysiyet kuruluna sevk ettik.” diye açıklama yaptı.

MÜYAP’ın ‘uygunsuz davranış’ nedeniyle haysiyet kurulana sevk ettiği Peker, Medyaradar’dan Edda Sönmez’e açıklama yaptı.  Kanal bastığı yolundaki iddiayı yalanlayan ünlü şarkıcı, “Ben mafya mıyım, ben Arda Turan mıyım? Belime silah takıp kanal basayım” şeklinde konuştu.

‘MAHKEME KARARI İLE GİTTİK’

Hakan Peker, mahkeme kararı ile hareket ettiklerini dile getirerek konuşmalarını şöyle sürdürdü:
Mahkemeden alınan bir kararla avukatım, devletin bilirkişisi ve polis memuru kanal binasına gitti. Tamamen hukuksal bir süreç. Yani oraya giden yargıdır, hukuktur, devlettir. Burada mafya hukuk devleti mi oluyor? Soruyorum size?

‘BİZİ BİR TEK KRAL CIMBIZLIYOR’

Her yerde başarılı gösterilirken bir tek biz Kral TV’de cımbızlanıyoruz. Süper FM’de bir numarayım açın bakın ama Kral TV’de yokum. Orada yokmuşum gibi davranıldı.

10 aydır lisansız, korsan yayın yapıyorlar. Hiçbir sanatçının hakkını ödemiyorlar.

Düşünün lisansları olsaydı biz buna müdahale bile edemeyecektik.

Savaş daha yeni başlıyor. Sonuna kadar hakkımın emeğimin karşılığını arayacağım. Burası öyle muz cumhuriyet değil. Hukuk var adalet var. Öyle yalan haber yaptırmakla olmuyor.

Hepsi bunun hesabını hukuk karşısında verecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu