Televizyon

Hakan Ural’dan canlı yayında Gülşen hakkında tartışma yaratacak açıklamalar

Kanal D’de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının canlı yayında ünlü popçu Gülşen’in tutuklanmasıyla ilgili konuşan Hakan Ural, keskin ifadeler kullanarak yaptığı yorumlarla dikkar çekti.

Ural, Gülşen’i kaste ederek “Sen direk insanların inançlarını aşağılıyorsun. Senin trend yapanlar sevdikleri için ya da sözlerin için yapmıyor. Sen maşa gibi kullanılıyorsun” dedi.

Nisan ayında verdiği konserinde İmam Hatiplilerle ilgili söylediklerinde dolayı hakkında soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen, önceki akşam ifadesi alındıktan sonra tutuklandı. Gülşen’in cezaevine gönderilmesini destekleyen Hakan Ural ise yorumculuğunu yaptığı Neler Oluyor Hayatta programında söylediklerinden dolayı Twitter’da gündem oldu.

“SENİ MAŞA GİBİ KULLANIYORLAR”

Canlı yayında Gülşen hakkında konuşan Hakan Ural, şunları söyledi:

“İmam Hatipten mezun olanlar ya da İmam Hatipliler sapıktırı tartışıyorsa bu ülke biz bitmişiz. Sen direk insanların inançlarını aşağılıyorsun. Senin trend yapanlar sevdikleri için ya da sözlerin için yapmıyor. Sen maşa gibi kullanılıyorsun. Onların işine gelen marjinal, faşist düşünceye hizmet ettiğin için seni trend yapıyorlar. Sen ne zannediyorsun?”

“TAHRİK EDİCİ HAKARETTE BULUNUYORSUN”

“İnsanların inançlarıyla niye bu kadar alay ederek teşbih yapıyorsunuz? Delirdiniz mi siz ya? Bu işin sonu facia. Birileri İmam Hatiplilere hakaret etmiş, mağdur net ortada duruyor. Bunlar olurken açılan tag ise ‘İmamhatiplerkapatılsın’. Niye? İmam Hatipten de yanlış insan çıkabilir. Niye genelliyorsun? İşine gelince de ‘genellemeye yapmayın’ diyerek ayağa kalkıyorsun. Kuruma ve kurumdaki kişilere tahrik edici hakaret var. Sen gidip ‘sapık’ diyorsun.”

İşte, Hakan Ural’ın popçu Gülşen hakkında dikkat çeken o açıklamaları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu