Yerli Dizi

Hakan Ural’dan Ceren Damar’ın katilinin avukatına ağır sözler

Akademisyen Ceren Damar’ı katleden öğrencisi Hasan İsmail Hikmet’in avukatı Vahit Bıçak’ın mahkemede savunma sırasında sarf ettiği sözler geniş kesimlerin tepkisini çekmişti. Hakan Ural, Kanal D’de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında söz konusu avukatla ilgili sert ifadeler kullandı.

Avukat Bıçak’ın “Sanık maktulenin cinsel taleplerine boyun eğmek zorunda kalmıştır. Sanık cinsel saldırı suçunun mağduru olmuştur. Maktulenin doymak bilmeyen arzu ve hırslarına karşı sanık, psikolojik bunalıma girmiş, tedavi görmüştür. Ceren Damar şu an hayatta olsaydı cinsel saldırıdan yargılanacaktı” şeklindeki sözleri toplumun her kesiminden tepki çekmişti.

Vahit Bıçak bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ isimli programa telefonla bağlanarak aynı tavrını sürdürdü. Bıçak’ın tavrına tepki gösteren Hakan Ural, canlı yayında çok sert açıklamalarda bulundu.

“VİCDANIM ÇOK RAHAT!”

Avukat Vahit Bıçak, programı sunan Nur Tuğba Namlı’nın ‘Vicdanınız rahat mı?” sorusuna ”Vicdanım çok rahat” cevabını verdi.

SİZİN EVLADINIZ YOK MU?

Hakan Ural, avukatın bu cevabının ardından sinirlenerek ‘Evladınız var mı? sorusunu yöneltince avukat Bıçak soruyu cevaplamayı reddetti. Bıçak’ın skandal tavrına sinirlenen Hakan Ural, canlı yayında sert açıklamalarda bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu