Televizyon

Hakan Ural’dan sağlık durumuyla ilgili dikkat çeken paylaşım

Koronavirüse yakalanan Hakan Ural tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Ural’ın sağlık durumunun kötü gittiği yoğun bakıma alındığı iddia edilmişti. Ural’ın sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ural hastaneden taburcu olduğunu, tedavisinin evden süreceğini Instagram hesabından duyurdu.

Hafta içi Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucularından Hakan Ural koronavirüse yakalanmıştı.

Bir süredir programa katılamayan Hakan Ural, sosyal medya hesabından ilk olarak soğuk algınlığı geçirdiğini duyurmuştu. Ancak ilerleyen günlerde durumu ağırlaşan Hakan Ural, hastaneye giderek PCR testi yaptırmıştı. Ural’ın ilk günlerde negatif çıkan test sonucu bir süre sonra pozitife dönmüştü.

‘YOĞUN BAKIMA ALINDI’ İDDİASI

Ural, bunun üzerine tedbir amacıyla hastaneye yatırılmıştı. Hakan Ural’ın sağlık durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakıma kaldırıldığı öne sürülmüştü.

“TABURCU OLDUM”

Tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edilen Hakan Ural, güzel haberi sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu:

“Arkadaşlar an itibariyle ile hastaneden evime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün evde istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. İyi dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu