Kültür-Sanat

Hakan Yılmaz’ın yer aldığı Yetersiz Bakiye oyunu Avrupa turnesine çıkıyor

Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz’ın ekran sessizliği devam ediyor. Ünlü komedyenin projeler konusunda oldukça sesçici olduğu konuşuluyor. Şu sıralar kendisini adeta Yetersiz Bakiye adlı tiyatro oyununa adayan Hakan Yılmaz, oyunu Avrupa’ya taşıyor. Avrupa turnesine çıkacak olan Yetersiz Bakiye oyunu hangi Avrupa şehirlerinde sahnelenecek?

İki perde olarak sahnelenen Yetersiz Bakiye oyununda Hakan Yılmaz’ın yanı sıra Hande Subaşı, Turgut Tunçalp ve Eylül Öztürk gibi oyuncular da yer alıyor.

Mizah sanatçısı Murat Kürüz’ün uzun bir aradan sonra yazıp yönettiği, prodüksiyonunu başarılı işlere imza atan Gergedan Yapım, Cengiz Şahin ve Oyunadamı’nın üstelendiği kara mizah ile yoğrulmuş bu oyunda tiyatro sanatçıları yüksek tempolu bir oyun sergiliyorlar. Peş peşe gelen espriler ile seyirci gülerken bir anda gerçek bir dram karşısında şaşırıyorlar.

YETERSİZ BAKİYE ALMANYA VE HOLLANDA YOLUNDA

Oyun, 4 Şubat Cumartesi günü Nürnberg’te Objektif Kültür Merkezi’nde

5 Şubat Pazar, Frankfurt’ta Saalbaugriesheim

18 Şubat Cumartesi Rotterdam’da Theaterzuidplein

19 Şubat Pazar günü Duisburg’ta sahnelecek..

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu