MagazinMüzikTelevizyon

Hakkı Bulut’u fena ağlattılar

Konuk olarak katıldığı Elifnağme programında Elif Güvendik’in sorularını yanıtlayan Hakkı Bulut; müzik kanalı Kral TV ödül töreninde yıllar önce hakkının yendiğini belirterek “yıllardır bu kanalın hiç bir davetini kabul etmedim, davetiyelerini geri gönderdim çünkü benim yerime başka birine ödül verildi” dedi.

Gündeme taşıdığı düzeyli magazin haberleri ile her gün 360’da yayınlanan Elifnağme programına katılan Hakkı Bulut çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hakkı olan ödülün bir başkasına verildiğini belirten Bulut’un isim vermeden yaptığı açıklamalar üzerine Elifnağme ekibi sanatçının sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalara ulaştı:

hakki-bulut-elifname

BENİ AĞLATTILAR

“Yıllar önce Kral TV ödüllerine davetliydim. Hangi şarkı seçilmişse o şarkının söz yazarı sahneye çağrılır O’na yazdığı söz için ödül verilirdi. Müziğini yapan da çağırılır O’na da ödül verilirdi. Kazanan açıklandı. Söyleyen sahneye çıktı. Herkese teşekkür etti. Benim adımı bile anmadı.

Kral TV yetkilileri de adımdan söz etmedi. O sanatçı ile Kral TV yetkilileri belli ki anlaşmışlar”. Hakkı Bulut bu olaydan sonra geceyi gözyaşları içinde terk ettiğini de belirtti.

1462529368_HAKKI_BULUT___U_G__ZYA__LARINA_BO__AN_K__M_facebook

Bu açıklamaların ardından Hakkı Bulut’a ait olan şarkı ve sözü için ödülü Zerrin Özer’in aldığı konu ile ilgili tören kayıtlarından bulundu.

Hakkı Bulut, bu küskünlüğün Kral TV yetkililerinin attığı olumlu adımlar ve gerçekleştirdikleri klip sponsorluğu sayesinde tatlıya bağlandığını da sözlerine ekledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu