Magazin

Halil Sezai’den yaşlı adamı darp etmesiyle ilgili flaş açıklama

Tuzla’da 67 yaşındaki komşusunu darp eden Halil Sezai, emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Sosyal medyada tepkilerin çığ gibi büyüdüğü ünlü şarkıcı, gündeme bomba gibi düşen güvenlik kamerası görüntülerinin ardından konuyla ilgili uzun bir açıklama yaptı.

Tuzla’da 4 villalık bir sitede 2 villayı film çekimi için kiralayan Halil Seza Paracıkoğlu ile yan villada yaşayan Hüseyin Meriç (67) arasında tartışma çıktı. Darbedildiğini belirten Meriç, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine giderek şikayette bulundu. Bunun üzerine harekete geçen polis ekiplerince kamera kayıtları incelendi. Yapılan incelemede hakkında Meriç’i darbettiği gerekçesiyle hakkında gözaltı kararı verilen şarkıcı, Kadıköy’deki evinde gözaltına alındı.

Emniyetteki ifade işlemleri tamamlanan Halil Sezai, savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Polis ekipleri, olayla ilgili 3 kişinin daha ifadesine başvurdu. Bu arada, kamera görüntülerinde olaya karıştığı tespit edilen iki şüphelinin yakalanması için de başlatılan çalışmaların sürdüğü bildirildi.

HALİL SEZAİ’DEN AÇIKLAMA

Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linçe devam edin; Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. ‘Kavga ettim’ diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin ‘gelin lan’lı tekliflerini reddettim, güldüm geçtim. İkiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber yaşıyorlar. Biz yönetmenimiz Aytaç Ağırlar ile beraber orada 6 kişilik bir ekiple Youtube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk show’u. Konuk alıyor, yemek yapıyor, sohbet ediyoruz. Fakat maalesef beş aydır bir bölüm bile çekemedik. Maddi zararı geçtim manevi olarak burnunuzdan getirdi. Çünkü bu 65 yaşındaki abimiz yönetmenimiz ile olan husumetinden dolayı bize programı çektirtmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra öyle söylüyor beş aydır!

Başardı da zaten sonunda. Beş ay boyunca bu abimiz içip içip ana bacı sülale söverken biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık. İlk zamanlardaki sofra muhabbetlerimizin hatırına. İki senelik bir komşuluk geçmişi içinde çok yiyip içip muhabbet etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yönetmenimiz Aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan, (evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyordu) kafası yerinde değilken ana avrat söven bu 65 yaşındaki abimiz şimdi çıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun. Silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya filan girmiyorum bile.

Çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. Görüntüleri kırpmak kendi küfürlerini hakaretlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şey de hayvanlık buna söyleyecek bir lafım yok. Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Üzgün müyüm? Hem de çok. Değmezdi bu mafya hikayelerini ballandıra ballandıra anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için. Ben bilmiyor muyum sitenin 50 tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin gezeceklerini beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa çatlardı aylardır süren bu kadar ağır küfür ve tacize. Dün ifademi verdim. Daha bir sürü detay var tek tek anlattık. Gerekli adli başvurularımızı yaptık. Savunulacak bir tarafım da yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte…”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu