Magazin

Halit Ergenç 1 milyon dolar zarar etti mi?

Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin’le oyunculuk kariyerine emin adımlarla devam eden ünlü oyuncu Halit Ergenç’ten 1 milyon dolarlık zarar açıklaması. Halit Ergenç’in yerli bir mobil uygulama projesi “Pondr” için yeğeni ile ortak kurdukları şirketten dolayı 1 milyon dolar zarar ettiği yönünde çıkan haberlerle ilgili konuştu.

“1 MİLYON DOLAR ZARAR İDDİASININ ASLI YOK”

Halit Ergenç, şirket ortaklığını doğruladı ama 1 milyon dolarlık bir zararın söz konusu olmadığını söyledi. Medyada çıkan haberlerde ünlü oyuncu Halit Ergenç’in yeğeni Aziz Akgül ile hayata geçirdiği akıllı telefon uygulamasını ilgi görmediği için kapattığı ve 1 milyon dolara yakın zarar ettiğine yer verilmişti.

Önceki gün magazin medyasının görüntülediği Halit Ergenç iddialara cevap verdi. Hürriyet’in haberine göre başarılı oyuncu, “O iddianın aslı yok. Yeğenimle şirket kurduğumuz doğru, bir değil birden fazla uygulama hazırladık. Onlar devam ediyor. 1 milyon dolar gerçekten ciddi para, Allah korusun” dedi.

BERGÜZAR KOREL:” KAFEMLE İLGİLENECEĞİM”

Öte yandan eşi Halit Ergenç’le başrolü paylaştığı “Vatanım Sensin’in yakında seyirciye veda edeceğini açıklayan Bergüzar Korel, yeni projede yine eşiyle çalışabileceğini açıkladı. Bergüzar Korel, magazin medyasının bir sorusu üzerine;

“Halit çok büyük oyuncu, onunla yeniden çalışabilirim tabii… Ama bir süre dinlenmek istiyorum, çünkü dizi temposu çok yorucu. Biraz evimle ve Cihangir’deki kafemle ilgileneceğim.” açıklamasını yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu