Televizyon

Halit Ergenç, Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven’in sunduğu belgesel ne zaman?

National Geographic kanalı Türkiye’deki iklim değişikliğini yeni bir belgesel projesiyle ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Bu anlamlı belgeseli Türk izleyicisinin  özellikle dizilerden tanıdığı ünlü oyuncular sunacak. 3 bölümlük özel belgesel serisi 8 Ocak Pazar günü 20.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.“İklim Meselesi” belgeselinde iklim değişikliğinin Türkiye’ye etkilerinin mercek altına alındığı belgeseli Halit Ergenç, Ezgi Mola, Ozan Güven ve Serenay Sarıkaya sunuyor.

National Geographic için üretilmiş bu özel belgesel seri Nat Geo ekranlarına gelecek.

Destekten TR

halit_ergenc

Destekten TR

Dünyanın son dönemdeki en önemli konularından biri haline gelen iklim değişikliğinin birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu topraklarındaki etkilerini inceleyen 3 bölümlük “İklim Meselesi” belgeseli; Halit Ergenç, Ezgi Mola, Ozan Güven ve Serenay Sarıkaya’nın sunumuyla ekranlara geliyor.

Destekten TR

serenay_sarikaya

National Geographic’te izleyiciyle buluşacak bu 3 bölümlük özel belgesel seride, yirmi birinci yüzyılın sonlarına doğru Avrupa ve Orta Asya bölgesinde küresel iklim değişikliğinin etkilerine en çok maruz kalacak ülkelerden biri olan Türkiye’nin meseleyle olan yakın ilişkisi ekranlara taşınıyor.

ezgi_mola_1

İklim Meselesi’nde konu her yönüyle incelenip çözüm önerileri tartışılıyor ve bu sayede izleyicilerde farkındalık yaratmak hedefleniyor.

İklim Meselesi Belgeseli, 8 Ocak Pazar günü 20.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.

İşte, yakında Nat Geo kanalında ekranlara gelecek olan İklim Meselesi Belgeseli’nin tanıtımı-izle

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR