Magazin

HALİT ERGENÇ OYUNCULUKTAN SONRA HANGİ İŞE EL ATTI?

Muhteşem Yüzyıl’da Sultan Süleyman’a hayat veren Halit Ergenç, ilk kez ‘Hey Canlı’ ekibiyle samimi bir röportaj gerçekleştirdi. Halit Ergenç, nasıl sosyal medya patronu olduğunu açıklarken, aile ve iş yaşamındaki başarısını da değerlendirdi. Bugüne kadar duymadığımız en özel açıklamalarıyla Hey Canlı ekibiyle paylaştı…

Ergenç, şimdilerde oyunculuğun yanı sıra yeni ve herkesi şaşırtıcak bir işe el attı, Sosyal medya patronu oldu. Tüm gelişmeleri Show Tv kamerasına anlattı..

“SOSYAL MEYADAN UZAKLAŞMAMAK GEREK!”

Yeğeni Aziz Akgül’ün projesi “pondr” adlı sosyal medya platformunun yatırımcısı olan Ergenç, bu platformun diğer sosyal mecralardan farklı olduğunu belirtti… “Sadece paylaşmayı değil, fikir alışverişi yapmayı hedefleyen bir pir platform bu” dedi… Bu açıklamanın yanı sıra, güncel hayatta sosyallikten uzaklaşmamak gerektiğini belirtti.

“BAZEN ELEŞTİRİLER HAKARET BOYUTUNA VARABİLİYOR!”
Gerek oynadığı rol, gerekse aile hayatıyla gündeme gelen Halit Ergenç, zaman zaman sosyal medyanın eleştirilerine maruz kaldığını söyledi. Ergenç: “Bazen eleştiriler hakaret boyutuna varabiliyor” dedi.

Bu durumun önüne geçilebileceğine inanan sanatçı, internet üzerinden kendisine ve ailesine hakaret edenlerin, sosyal medya anayasasıyla önüne geçilebileceğine inanıyor. İnsanların gerçek hayatta bu duruma cesaret edemeyeceğini düşünen Ergenç, açılan sahte hesapların suç sayılması gerektiği kanaatinde.

“OĞLUM ALİ ANNESİNE ÇOK DÜŞKÜN!”
Oğlu Ali ile ilgili de konuşan Ergenç, sosyal medyayı oğlu için sınırlı tuttuğunu açıkladı. Oğlu Ali’nin sosyal bir çocuk olduğunu söyleyen baba, annesiyle sık sık gezdiklerini söyledi.
Meslek seçiminde zorluk yaşadığını paylaşan Halit Ergenç, Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri bölümünden ayrılıp oyunculuğu tercih ettiğini söyledi. Hayalindeki mesleği bulmasının hiç de kolay olmadığının altını çizdi.

“HERKESİN İNTERNETTE BİR BENZERİ VAR, BEN DE BENZEDİĞİMİ KABUL EDİYORUM!”

Yakın tarihte Habertürk Magazin ekinde çıkan 1800’lü yıllarda yaşayan Amerikalı General Stephen Mc Groarty’e olan benzerliğiyle ilgili haberlere: “Herkesin internette bir benzeri var, ben de benzediğimi kabul ediyorum” yorumunu yaptı.

“PROJE SONA ERDİĞİNDE SAKALLARIMI KESTİRECEĞİM!”

4 yıldır herkesin heycanla takip ettiği Muhteşem Yüzyıl’da rolü için uzattığı sakalıyla sürekli gündeme gelen Halit Ergenç, bu tarz haberlerle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu dile getirirken şu sözleri ekledi: “Projenin sona ermesiyle sakallarımı kestireceğim, kendim de çok merak ediyorum” dedi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı