Yerli Dizi

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in dizisi Vatanım Sensin’den ilk kareler

Kanal D’de bu sezon yayınlanacak olan başrollerini Bergüzar Korel, Halit Ergenç ve Onur Saylak’ın paylaştığı Vatanım Sensin’in çekimleri dolu dizgin devam ediyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, en son 10 yıl önce Binbir Gece dizisinde beraber oynamışlardı. Vatanım Sensin dizisinin setinden ilk kareler basına da yansıdı.

10 YIL SONRA YİNE AYNI SETTELER

Evli olan ve örnek çiftler arasında gösterilen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, izleyiciye Vatanım Sensin dizisiyle sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Dizi, Kanal D ekranlarından izleyici ile buluşmak için adeta gün sayıyor. Vatanım Sensin’in yayın tarihi henüz belli değil. Dizinin hangi yapımlarla reyting rekabetine gireceği ve nasıl sonuç alacağı şimdiden merak ediliyor.onur-saylak

Vatanım Sensin’in çekimlerinin İstanbul, İzmit, Ayvalık ve İzmir’de yapıldığı haber veriliyor. Dizi setinden ilk fotoğraflar da medyayla paylaşıldı. Vatanım Sensin dizisinde tutkulu ve unutulmaz bir aşkın savaşın gölgesinde ayakta kalma mücadelesi anlatılıyor. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, tıpkı günümüzde olduğu gibi dizide de evli bir çift olacak. Dizi, İzmir’in işgal günlerinde başlayacak.

İSTANBUL’DA DEV PLATO KURULDU

 

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Vatanım Sensin için İstanbul’da dev bir platonun kurulduğu öğrenildi. Projenin gerçeğe uygun olması için aylar süren bir ön çalışma yürütüldüğü ve sonunda Selanik, İzmir, Kordon, Kemeraltı gibi  mekanlar ve semtler, döneme uygun olarak yeniden inşa edildi.

Söz konusu mekanlar arasında askerlerin tedavi gördüğü bir hastane, esirlerin tutulduğu bir hapishane ve işgalcilerin karargahı da yer alıyor.

ONUR SAYLAK “YÜZBAŞI TEVFİK” OLACAK

Dizide Şebnem Hassanisoughi ve Celile Toyon da oynuyor.Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, dizide “Azize” ve”Cevdet” çiftini canlandıracak. Onur Saylak ise gönlünü yakın arkadaşı Cevdet’in eşi Azize’ye kaptıran Tevfik Yüzbaşı rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu