Medya

Halk TV Genel Yayın Yönetmenliğine hangi isim getirildi?

Sedat Bozkurt’un ayrılığı nedeniyle 2,5 aydır boş bulunan Halk TV Genel Yayın Yönetmenliği koltuğuna oturacak isim belli oldu.Halk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevine deneyimli televizyoncu Suat Toktaş’ın getirildiği haber veriliyor.

SUAT TOKTAŞ HALK TV YAYIN YÖNETMENİ OLDU

Ocak ayında el değiştiren Halk TV, bir yandan merkezini İstanbul’a taşıma hazırlıklarını sürdürürken, kadrosunu da zenginleştirmeye devam ediyor.

Kanal el değiştirdikten sonra FOX TV’nin eski Ankara temsilcisi Sedat Bozkurt genel yayın yönetmenliğine getirilmiş, fakat Bozkurt, “26 Ocak’ta geçirdiği küçük bir operasyondan dolayı kendi isteğiyle görevinden ayrıldığını” açıklamıştı.

2,5 aydır boş bulunan genel yayın yönetmenliği için, bir süredir görüşmeler yapılan deneyimli bir isimle, Suat Toktaş ile anlaşmaya varıldı.

Suat Toktaş, genel yayın yönetmenliğinin yanısıra Ankara temsilciliğini de uhdesinde barındıracak.

Zira kanalın merkezi önümüzdeki aydan sonra artık İstanbul olacak. Halk TV, Mayıs sonu Haziran başı itibariyle Bakırköy’de daha büyük ve modern bir binaya taşınacak. Şu sıralarda Bakırköy’deki çok katlı binada tadilat ve teknik altyapı için çalışmalar sürüyor.

Kanal yeni yerine taşındıktan sonra HD yayına geçeceği Medyaradar’a gelen duyumlar arasında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu