Medya

Halk TV Yayın Yönetmeni Suat Toktaş’tan flaş Gökmen Karadağ açıklaması

Halk TV’nin ekran yüzlerinden Gökmen Karadağ, kanal ile yollarının ayrıldığını duyurmuştu. Karadağ ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, Gökmen Karadağ’ın yine Halk TV ekranlarında olacağını duyurdu.

Suat Toktaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “İş yaşamı bu. Yanlışlar yapabiliyoruz. Gökmen Karadağ (@haberaktif) ile konuştuk. O Halk TV’nin temel direklerinden biridir. Kırmışız. Düzelttik. Bir yere gidemez. Meraklanan çok oldu. Birlikteyiz yine. Bu akşam 20.00’de bekleriz.” ifadesini kullandı.


Gökmen Karadağ yaptığı veda paylaşımında; “Hoşça kalın dostlarım. Katkınız için desteğiniz için umudunuz için çok teşekkürler. Hiçbiri boşa gitmedi merak etmeyin. Gerçek eninde sonunda kazanacak bu ülkede ama o zafer döneme göre kalıba girenlerin zaferi olmayacak.” diye yazmış Halk TV ile yolların ayrıldığını duyurmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu