Medya

Halk TV’de Gökmen Karadağ depremi… Ayrılığını manidar paylaşımlarla duyurdu

Halk TV’de geçtiğimiz günlerde yaşanan Ankara bürosunu kapatma depreminin ardından bu kez de kanalda yeni ayrılıklar gündemde.

Halk TV Ankara haber müdürü Umut Yertutan geçtiğimiz günlerde istifa etmiş, Halk TV yönetiminin Ankara büroyu kapatma kararı aldığı öğrenilmişti. Halk TV’de bu sefer de İstanbul’da deprem yaşandı.

Halk TV’nin sevilen programlarından Açıkça’yı yapan Gökmen Karadağ ayrılık mesajı verdi. Karadağ Twitter’dan sitem dolu paylaşımlarda bulundu.

İlk tweetinde, “Demir alma vakti yaklaşıyor meçhule doğru…” diye yazan Karadağ bir sonraki tweetinde, “Emeğimize emek katan değer katan anlam katan ve en önemlisi neden katan ama hafızası da gayet güçlü olan tüm dostlara selam olsun” ifadelerini kullanan Gökmen Karadağ, sözlerine şöyle devam etti: “Hoşça kalın dostlarım. Katkınız için desteğiniz için umudunuz için çok teşekkürler. Hiçbiri boşa gitmedi merak etmeyin. Gerçek eninde sonunda kazanacak bu ülkede ama o zafer döneme göre kalıba girenlerin zaferi olmayacak.”

İşte Karadağ’ın o paylaşımları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu