Medya

Halk TV’de Özlem Akarsu Çelik’le ilgili flaş gelişme

Halk TV’de bir isimle daha yollar ayrıldı… Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal Yönetim Kurulu Başkanı olduktan sonra kadrosunu tepeden tırnağa yenileyen Halk TV’den bir ayrılık haberi daha geldi.

ÖZLEM AKARSU ÇELİK’LE YOLLARI AYIRMANIN NEDENİ DOKU UYUŞMAZLIĞI

Gazeteci Özlem Akarsu Çelik, sosyal medya hesabından yeni program yapmaya başladığı Halk TV’deki programının sonlandırıldığını açıkladı.

Çelik, kendisini Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Serhan Asker’in aradığını belirtti.

“’PATRON ASLI BAYKAL, ÖZLEM HANIM’LA DOKU UYUŞMAZLIĞIMIZ VAR’ DEMİŞ”

Özlem Akarsu Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Halk Tv gen. yay. yön. Serhan Asker aradı. ‘Patron Aslı Baykal, Özlem Hanım’la doku uyuşmazlığımız var’ demiş. Haftada 5 gün program istediler, 1 ay sonra, 1 gün yapabilirim çünkü asıl işim Gazete Duvar dedim. Henüz 4’üncü programı bile yapmadık. Keşke beni çağırırken işime, kişiliğime dair de birkaç haberime bakıp sağa sola sorup fikir edinselermiş 🙂

Sn. Temel Karamollaoğlu ve Sn. Meral Akşener, yoğun seçim programları sırasında beni kırmayıp programa konuk oldular. Kendilerine teşekkür ederim. 3. programın konukları kıymetli hocalarımız İlhan Uzgel, Ülkü Doğanay ve Ali Rıza Güngen’e de teşekkür ederim.

İlişkileriyle değil işiyle var olan gazeteciler birbirimizi tanırız biz. Onlara meseleyi anlatmama gerek bile yok. İzleyicilere ise bizi okumaya devam etmelerini öneririm. Saygılarımla…”

Halk TV’de yakın zamanda birçok ismin işine son verilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu