Medya

Halk TV’de Suat Toktaş’ın yerine gelen isim belli oldu

İki buçuk yıldır yürüttüğü genel yayın yönetmenliği görevinden geçtiğimiz Eylül ayında ayrılan Suat Toktaş’ın yerine Halk TV’de göreve gelen isim belli oldu.

Halk TV’den geçtiğimiz Eylül ayından bu yana boş kalan koltuk sahibini buldu.

Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, iki buçuk yıldır görev yaptığı kanaldan geçtiğimiz Eylül ayında ayrılmış ve ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Toktaş, ayrılık mesajında “Halk TV ile buraya kadar. Halk TV’nin ekran arkasındaki/önündeki fedakar emekçileriyle birlikte sayıca bizi üçe, dörde katlayan kanalları geçerek bayrağı 2,5 yılda zirveye diktik. Yolun açık olsun Halk TV, yolunuz açık olsun can arkadaşlarım. Teşekkürler @cafermahiroglu…” demişti.

Haberiskelesi sitesinin haberine göre Suat Toktaş’ın ayrılığının, ardından bu sabah İsmail Küçükkaya kanalın yeni haber yayın yönetmeninin Bengü Şap Babaeker olduğunu duyurdu

Halk TV’nin ekibinde şu anda Program Müdürü olarak İpek Özbey, Ankara Temsilcisi olarak ise Özlem Akarsu Çelik görev alıyordu. Bengü Şap Babaeker de bu ekibe Haber Yayın Yönetmeni olarak dahil oldu.

Babaeker, Halk TV’ye transferini sosyal medya hesabından şu kelimelerle ifade etmişti:

“Bir duyurum var KRT yolculuğum sona erdi, yeniden HALK TV ekibinin parçası oluyorum. Başta Genel Yayın Yönetmenim, arkadaşım Fikret Bulut ile Genel Müdürüm, ağabeyim Adnan Bulut, tüm yönetime, birlikte yol yürüdüğümüz tüm mesai arkadaşlarıma bin teşekkürle.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu