Medya

Halk TV’den ayrılan Gökmen Karadağ yeni kanalını duyurdu

Halk TV’den ayrılan Gökmen Karadağ yeni adresini sosyal medya hesabından duyurdu. İşte deneyimli moderatörün bundan sonra kariyerine devam edeceği o kanal…

Gökmen Karadağ Tele 1 kanalı ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Buna göre Karadağ, yeni kanalında  prime time yani ana haber sonrası programları yapacak. Salim Şen de Halk TV’de olduğu gibi daimi konuk olacak.

GÖKMEN KARADAĞ SOSYAL MEDYADAN DA AÇIKLADI

Gökmen Karadağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Salim Şen’i de etiketleyerek “Açıkça yola Tele1’de @tele1comtr devam ediyor. Yakında başlıyoruz. Var mısınız @Saliimsen Bey?” ifadelerini kullandı.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN HALK TV TRANSFERİ RAHATSIZLIK YARATMIŞTI

Halk TV’ye İsmail Küçükkaya’nın transferinden sonra kanal içinde huzursuzluk başlamıştı. Yaşananlardan sonra rahatsızlığını belli eden Gökmen Karadağ, Halk TV’deki işinden istifa etmişti.

Kanalın patronu Cafer Mahiroğlu’nun bizzat Gökmen Karadağ’ın yanına giderek ikna etmeye çabaladığını ancak başarılı olamadığını öğrenilmişti. Karadağ’ın ardından Halk TV’deki yaprak dökümü devam etti. Kanalın Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş ve daimi konuk Salim Şen Halk TV’ye veda etti. Suat Toktaş neden ayrıldığına ilişkin bir açıklamada bulunmadı. Ancak Salim Şen, canlı yayında İsmail Küçükkaya’nın varlığından duyduğu rahatsızlığı belli etmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu