Medya

Halk TV’nin çıkaracağı gazete projesinde şok gelişme… Aykut Küçükkaya depremi

Halk TV’nin basılı gazetesi projesinin iptal edileceği yönündeki kulis haberlerinin ardından önemli bir gelişme yaşandı. Halk TV’nin çıkaracağı gazetebin başına geleceği duyurulan Aykut Küçükkaya, yayınladığı mesajla Halk TV’den ayrıldığını açıkladı. Küçükkaya, gazetenin prova sayfasını da paylaştı. Medya kulislerinde projenin tamamen rafa kaldırılıp kaldırılmadığı konusu konuşuluyor.

Halk TV’nin yayınlayacağı gazete için kuruma transfer olan Aykut Küçükkaya, sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.

Haziran ayında Halk TV Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu, çıkaracakları basılı gazetenin genel yayın yönetmeninin eski Cumhuriyet gazetesi genel yayın yönetmeni Küçükkaya olacağını açıklamıştı.

Küçükkaya bugünkü paylaşımında, “Kapısından 4 ay önce girdiğim kurumla ilgili fazla söze gerek yok. Hep güleryüz gösteren, gelecek vadeden genç kadrosuna; @cafermahiroglu’na gazetecilik hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Halk TV'de Aykut Küçükkaya depremi! Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu

Çıkması planlanan gazetenin prova sayfasını da paylaşan Küçükkaya, “Bu kısa dostluklara küçük bir hatıra olsun” mesajına yer verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu