Televizyon

Halk TV’ye katılan profesörden skandal koronavirüs yorumu…İtlaf edilmeleri gerektiğini savundu

Halk TV’de Gürkan Hacır’ın programına katılan  Prof. Dr. Ali Demirsoy, Çin’deki ilk 60 hastanın tedavi değil itlaf edilmesi gerektiğini savunarak büyük bir skandala imza attı.

Daha önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, “601 sağlıkçımız virüse yakalandı” sözlerini, “601 sağlık çalışanı hayatını kaybetti” şeklinde haber yapan Halk TV’de, şimdi de virüs kapanların öldürülmesi gerektiği savunuldu.

Koronavirüs ile ilgili gelişmeleri ve salgına karşı mücadele ederken nasıl davranılması gerektiğini anlatan Prof. Dr. Ali Demirsoy, Çin’de görülen ilk 60 vakanın tedavi edilmeye çalışılmasının yanlış olduğunu savundu. Demirsoy, o hastaların itlaf edilmesi gerektiğini söyledi. Halk TV yorumcusu, “Onlar itlaf edilmiş olsa bugün 1 milyon kişi ölmezdi” diyerek büyük bir skandala imza attı.

Tüm dünya koronavirüse karşı mücadele yürütüp hastaların tedavisi için uğraşırken Halk TV yorumcusu Ali Demirsoy’un vakaların öldürülmesi gerektiğini savunması büyük tepki çekti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu