Yerli Dizi

Halka dizisine reyting şoku…

Gelecek sezonu tehlikeye mi girdi?

Başrollerini Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım’ın yer aldığı TRT’nin iddialı dizi projesi Halka 10’uncu bölümle ekrana geldi. Reytinglerde her hafta daha gerilere düşmeye başlayan TRT1’in yeni dizisi Halka’nın yeni sezonda olmayacağı iddiası gündeme geldi.

HALKA DİZİSİ YENİ SEZONDA EKRANDA OLMAYACAK MI?

Halka dizisinin müdavimlerini üzen bir iddia ortaya atıldı. TRT1’in birinci bölümü ile büyük ses getiren ve reyting listelerine üst sıradan giren yüksek bütçeli dizi Halka’yı bu sezon bitireceği iddia edildi. Medya kulislerinden sızan son bilgiye göre yeni sezon anlaşması iptal edildiği iddia ediliyor.

REYTİNGLERDE GÜÇLÜ RAKİPLERİNE KARŞISINDA GERİLEDİ

Geçtiğimiz Ocak ayında annesini kaybeden Hande Erçel’in farklı bir rolde yer aldığı Halka dizisi, son haftalarda  güçlü rakiplerine karşı kan kaybı yaşıyor.

Fox TV’nin dizisi Kadın, ATV’nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı ve TV 8’in Survivor’ı karşısında her hafta gerileyen Halka, son yayınlanan bölümü ile reyting listesinde ancak 16’ıncı sırada kendisine yer bulabildi.

HENÜZ RESMİ BİR AÇIKLAMA YOK AMA…

Dizinin bu sezon final yapacağı, yeni sezonda ekranda olmayacağı ise sosyal medyada çok konuşuldu. İddialar üzerine TRT’den ya da yapımcıdan resmi bir açıklama henüz gelmedi. Yine gelen son bilgilere göre dizinin kaderini önümüzdeki 3 bölümün belirleyeceği konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu