Sinema

Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu’lu “9 Kere Leyla” filminin tanıtım videosu yayında

Ünlü yönetmen Ezel Akay’ın son filmi ‘9 Kere Leyla’nın ilk tanıtım videosu yayınlandı. Ünlü oyuncu Haluk Bilginer’in teaserdaki şarkıyı seslendirmesi dikkat çekti. Erkeklerin erkeklere eleştirisi niteliğindeki ilginç ve bir o kadar da eğlenceli şarkının önümüzdeki günlerde daha çok konuşulması bekleniyor.

ÜNLÜ OYUNCU KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Filmde Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy oynuyor. Uluslararası Emmy Ödülü’nü kazandıktan sonra ilk projesi olan Haluk Bilginer şarkıdaki başarılı yorumculuğu ile dikkat çekiyor.

Yönetmen Ezel Akay, geçtiğimiz günlerde Ocak sonunda çekimlerini bitirdiği filminin kurgu aşamasında olduğunu müjdelemişti. 9 Kere Leyla, Mart ayında vizyona girecek. Teaser şarkısının bestesi Ender Akay’a, sözleri ise Ezel Akay ile Uğur Saatçi’ye ait.

9 Kere Leyla, iş adamı Adem’in (Haluk Bilginer) eşi Leyla (Demet Akbağ) ile sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) arasında kalışının eğlenceli hikayesini anlatıyor. Figen Ermek Özçorlu – Umut Özçorlu/Contact Film Works yapımcılığındaki filmin dağıtımcısı ise CGV Mars.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu