ManşetSinema

HALUK BİLGİNER ÖYLE BİR İTİRAFTA BULUNDU Kİ…

Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes Film Festivali’nden en büyük ödül olan “Altın Palmiye”yi kazandığı filmi “Kış Uykusu”nun başrol oyuncuları NTV’de bir araya geldi. Gülay Afşar’ın Gece Gündüz programına konuk olan Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Melisa Sözen, Cannes maceralarını anlattı.

Başarılı oyuncu Haluk Bilginer’in anlattıkları ise programa damgasını vurdu.

Bilginer, önemli bir itirafta bulundu. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle Nuri Bilge Ceylan’a bu film için 3 kez “Hayır” dediğini anlatan Bilginer:

“Ben Nuri Bilge hayranıydım zaten. Bütün filmlerini izlemiştim. Ama ben neredeyse bu filmde olamıyordum. 3 kere “Hayır” dedim çünkü tiyatro sezonunun tam ortasıydı. Filmin çekim programı yapılmıştı ama ben “Gidemem, İstanbul dışına bu dönemde çıkamam” dedim. Sonra sağolsunlar benim programıma uydurdular çekimleri”

Demet Akbağ da “Az daha Oyun Atölyesi’nde çekecektik filmi. Haluk’un bütün hayatı burada geçiyor. O yüzden biz eğer uygun olamasaydı Oyun Atölyesi’ni Kapadokya’ya çevirecektik” diyerek espri yaptı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu