Magazin

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi’den sürpriz karar

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer, yaşadığı ilişkilerle sık sık magazin medyasında gündem oluyor. Haluk Bilginer, yine kendisi gibi ünlü oyuncu Zerrin Tekindor ile bir süredir birliktelik yaşamış, ikili geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Ünlü çiftin ayrılık nedeni olarak Bilginer’in eski eşi Aşkın Nur Yengi ile yeniden görüşmeye başlaması gösteriliyor. Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi’nin kızları Nazlı için bir araya gelme kararı aldıkları konuşuluyor.

HALUK BİLGİNER-AŞKIN NUR YENGİ KIZLARI İÇİN YENİDEN BİR ARADA

Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer çifti, 2012 yılında boşanmışlardı. Çiftin kızları Nazlı’nın ısrarına dayanamayıp yeniden görüşmeye başladığı haber veriliyor. Ünlü oyuncu Haluk Bilginer ile sevgilisi Zerrin Tekindor’un da bu yüzden ayrıldığı konuşuluyor.

6 yıl evli kalıp 2012’de boşanan Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer çifti arasında sular yeniden ısınıyor. İddiaya göre, kızları Nazlı’nın anne-babasıyla birlikte aynı evde yaşamak istemesi ikiliyi harekete geçirdi. Kızlarını kıramayan ikili, yeniden görüşmeye başladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu