Dijital Platformlar

Haluk Bilginer, Yasemin Allen’in yer aldığı “The Turkish Detective” dizisine resmi onay

Başrollerinde Haluk Bilginer, Yasemin Kay Allen ve Ethan Kai’nin olduğu ‘The Turkish Detective’ dizisinin resmen onaylandığı haber veriliyor. Dizinin 2023 yılında izleyiciler ile buluşması bekleniyor.

Paramount+ platformu, günümüz İstanbul’unda geçecek ve başrollerinde Haluk Bilginer, Ethan Kai ile Yasemin Kay Allen’ın olacağı ‘The Turkish Detective’ dizisini resmen onayladı.

Webtekno’nun haberine göre, Miramax, Ay Yapım ve Paramount ortaklığında hayata geçirileceği söylenen seriye Paramout+’tan resmen onay geldi. Çekimlerine bu ay İstanbul’da başlanacağı söylenen serinin başrollerinde Haluk Bilginer, Yasemin Kay Allen ve Ethan Kai yer alıyor.

Senarist Ben Schiffer’ın yazarlığını üstleneceği serinin yönetmen koltuğunda ise Ejderha Dövmeli Kız’ın yönetmen koltuğunda oturan Niels Arden Oplev yer alacak.

İlk sezonun sekiz bölümden oluşacağı ifade edilen seride her bölümde Haluk Bilginer’in canlandıracağı Dedektif Çetin İkmen ve ekibi yeni suçları çözmeye çalışacak. Dizide ayrıca her bölümde İstanbul’un zengin tarihi ve kültürel dokusunu da izleyenle buluşacak. Serinin 2023 yılında izleyiciler ile buluşması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu