Magazin

Haluk Bilginer’den İ.Ü öğrencilerine destek

En son Şahsiyet dizisiyle aldığı uluslararası ödülle gündeme gelen başarılı oyuncu Haluk Bilginer’den, İstanbul Üniversitesi (İ.Ü) öğrencilerine destek. Bilginer, üniversitenin zam kararı sonrası yemekhane boykotuna sosyal medya Twitter hesabı üzerinden destek verdi. Ünlü oyuncu, öğrencilerin eylem sırasında yazdıkları “Öğrencisi açken tok yatan rektör bizden değildir.” şeklindeki pankarta atıf yaptı.

HALUK BİLGİNER ÖĞRENCİLERİN ZAM BOYKOTUNA DESTEK

Ünlü sanatçı Haluk Bilginer, İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin yemek uygulamasına karşı gerçekleştirdiği boykot kararına destek verdi. Bilginer, sosyal medya hesabında “Öğrencisi açken tok yatan rektör bizden değildir” paylaşımında bulundu.

Kahvaltının kaldırıldığı, indirimli yemek hakkının tek öğüne düşürüldüğü İstanbul Üniversitesi’nde öğrencilerin tepkisi bir destek de Bilginer’den geldi. Bilginer, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda “Öğrencisi açken tok yatan rektör bizden değildir” ifadesini kullandı.

3 buçuk liraya yedikleri yemeğin ücreti 18 buçuk liraya çıkarılan İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin eylemi sürüyor. Öğrenciler, zamların geri çekilmemesi durumunda 17 Şubat’ta okulu boykota gideceklerini duyurdu. Öğrenciler, zamlar geri çekilmezse yemekhaneden yemek yemeyecek ve yemek yapılmasına izin vermeyecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu