Dijital Platformlar

Haluk Bilginer’e en ilginç Emmy kutlaması İrem Sak’tan… “En güzel fiber bezlerimle ordayım!”

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer’in Puhutv’de yayınlanan Şahsiyet adlı dizideki oyunculuk performansıyla bu yılki Emmey Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”nü almasının yankıları devam ediyor. Bilginer, Emmy ödüllü ilk Türk oyuncusu olma ünvanını da eline geçirmiş oldu. Sanat camiasından çok sayıda kutlama geldi. Ama bu konuda en ilginç paylaşım İrem Sak’tan geldi.

İrem Sak, sosyal medya hesabından Haluk Bilginer’in Emmy alması ile ilgili çok dikkat çeken esprili bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medyanın esprili ve keyifli yüzü İrem Sak, Instagram hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında… Son derece esprili ve renkli içeriklerle takipçilerinin şaşırtan Sak, bu defa da Haluk Bilginer’le ilgili bir paylaşıma imza attı.

İrem Sak, Haluk Bilginer’in elinde ödülü olduğu fotopğrafın altına “İrem dese, gel arada Emmy’nin tozunu al, derim Haluk Bey, kaç gibi müsait ev, en güzel fiber bezlerimle ordayım derim” notunu düştü.

blank

Dün akşam Amerika’da gerçekleştirilen Emmy Ödül Töreni’nde başrolünde yer aldığı Şahsiyet dizisi ile ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü kaldıran Haluk Bilginer’e sosyal medyadan destek yağdı. Çok sayıda oyuncu, medya mensubu ve magazin dünyasının ünlüleri adeta Haluk Bilginer’i kutlama yarışına girdiler.

Yapılan paylaşımların ortak fikri Bilginer’in ülkeye yaşattığı onurdu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu