Dijital Platformlar

Haluk Bilginer’in Şeref Bey’den sonraki yeni projesi nereden yayınlanacak?

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer’in de içinde yer aldığı yeni projelerin ardı arkası kesilmiyor. Başarılı oyuncu, en son Exxen’deki Şeref Bey dizisinin başrolünde oynadı. Öte yandan Bilginer’in yeni projesiyle ilgili yeni detaylar geldi. İşte, bir başka dijital platform Netflix’te yayınlanacak olan yeni diziden detaylar..

Songül Öden, Şükran Ovalı, Devrim Yakut gibi isimlerle Exxen’de yayınlanan Şeref Bey dizisinde rol alan Haluk Bilginer’in yeni projesi hayranlarını sevindirdi. Bilginer, bu kez Netflix dizisinde boy gösterecek.

Fi dizisinin yönetmenliğini yaparak flaş bir çıkış yakalayan Mert Baykal’ın yönetmenliğinde çekilecek olan Sıcak Kafa isimli Netflix dizisinin hazırlıkları devam ediyor.

Sıcak Kafa isimli dizide yer alacak isimlerden birisi de usta aktör Haluk Bilginer oldu. Exxen’de yayımlanan Şeref Bey isimli dizide Şeref karakterine hayat veren Bilginer, bir başka dijital dizi projesi için daha anlaşmış oldu.

Sıcak Kafa’nın oyuncu kadrosuna en son Osman Sonat katılmıştı. Haluk Bilginer ve Osman Sonant dışında Sıcak Kafa’da belli başlı rollerde şu oyuncular yer alıyor:

Gonca Vuslateri, Hazal Subaşı, Erdem Akakçe,Feriha Eyüboğlu, Tilbe Saran.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu