Gündem

Haluk Levent başlattığı yardım kampanyasıyla takdir topladı…Binlerce aileye umut ışığı oldu

Koronavirüsü salgını nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ailelere yardım için Haluk Levent’in AHBAP çatısı altında başlattığı kampanya kapsamında 10 bin 252 ailenin gıda ihtiyacı karşılanacağı haber veriliyor.

HERKESİN TAKDİRİNİ KAZANDI

Sosyal yardım kuruluşu AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent, Koronavirüsü salgını nedeniyle sıkıntı yaşayan ailelerin gıda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir kampanya başlatmıştı. Kampanyaya sanat ve spor camiasından onlarca insan katıldı.

Yardımsever sanatçılar ve sporcular ellerinden geldiğince kampanyaya katkı sundu. Haluk Levent, kampanya başlarken 5 bin aileye yardım etmeyi hedeflediklerini, ancak 30 saat süren kampanya kapsamında 10 bin 252 aileye yardım edecek kadar destek aldıklarını açıkladı. Bir tweet atan Levent, 10 gün içinde gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını duyurdu.

Haluk Levent’in başlangıçta 5 bin aile için başlatmayı planladığı kampanyanın 10 bini aşkın aileyi içine alması takdirle karşılandı. Ünlü sanatçı kampanyaya katılan ünlü isimlere teşekkür ederek şu notu sosyal medya hesabından paylaştı:

“Teşekkürler sporcu, müzisyen, oyuncu kardeşlerim! 30 saat önce Twitter’da başlattığımız dayanışmaya kucak açtınız. Hedef 5 bin aile idi. 10.252 aileye ulaştık. Ve şimdilik bitti. Çünkü başvuruları ancak değerlendirebilecek ve 10 gün içinde gıda paketlerini gönderebileceğiz.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu