Magazin

Haluk Levent’ten koronavirüs açıklaması: “Şaşkınlık içerisindeyim”

Ünlü yorumcu Haluk Levent, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Ünlü şarkıcı, "Doktor iki kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor" dedi.

Geçtiğimiz günlerde AHBAP derneği başkanlığını bırakacağını ve yurt dışına taşınacağını açıklayan Haluk Levent, koronavirüse yakalandı.

Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Levent, “Canlarım bugün Moskova’da Rus kızıl orduyla provalar yapacaktım Cumhuriyet maçlarıyla ilgili… Biliyorsunuz gelecek ay konserlerim var. Rus kızıl orduyla ama olmadı, gidemedim Moskova’ya. Çünkü dünden yaptırdığım PCR testi pozitif çıkmış ben de inanamıyorum, şaşkınlık içerisindeyim. Çünkü hiçbir belirtisi yok. Covid olmadığıma yemin edebilirim ama ispat edemem. Bu nedenle birkaç gün dinlenmem gerekecek. Doktor iki kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor ama ben hafif mi atlatıyorum onu da bilmiyorum. Dediğim gibi hiç değişen bir şey yok ama yine de birkaç gün konserlerim var onlar ertelenecek sizlerle paylaşmak istedim. AHBAP faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu şekilde zoom toplantılarına giriyorum keyifli keyifli bilginize…” ifadelerini kullandı.

Haluk Levent, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Balıkesir’de sahne almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu