Magazin

Haluk Levent’ten sakal traşı itirafı: Benim için iğrenç günlerdi!

Geçtiğimiz akşam Radyo D instagram hesabından Adem Metan Show’un konuğu Ahbap Derneği Başkanı, ünlü müzisyen Haluk Levent’ti. Yardım organizasyonlarıyla gündemden düşmeyen ve geniş kesimlerin takdirini kazanan Haluk Levent, samimi itiraflarda bulundu.

Korona günlerinde yardımlarına devam eden Ahbap’a yüzbinlerce başvuru olduğunu söyleyen Haluk Levent, “Yüzbinlerce insanın kaç tanesine dokunabiliriz? Kiralarını ödeyelim, yiyecek malzemelerini alalım istiyoruz. İstatiksel olarak bilgi vereyim, korona ilk çıktığında kasamızda 970 bin TL civarı vardı. Biz bunu 2 bin yüz aileye gıda paketi yapalım istedik. Sonra da sanatçılardan, futbolculardan oluşan bir kampanyayla 10 bin 500 aileye daha ulaştık. Şimdi ise Valilik, belediyelerle ortak çalışıp vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını belirleyerek, onlara gıda paketleri yollayacağız” dedi.

AYNADA KENDİMİ GÖRÜNCE…

Haluk Levent, koronavirüs tedbirleri kapsamında daha hijyenik olmak için yıllardır kesmediği sakallarını tıraş etmişti. Levent konuyla ilgili soruya ” Tıraş olunca evden çıkmadım. 15 yıl sonra sakallarımı kestim. Aynada kendimi görünce ‘Bu kadar da olmaz’ dedim. Benim için iğrenç günlerdi” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu