Müzik

HALUK ÖZKAN ‘YIKILMA’ ALBÜMÜYLE DÖNDÜ

Kendi has bir tarzıyla dikkatleri çeken Haluk Özkan’ın yeni albümü müzik marketlerde. “Yıkılma” albümünün tüm aranjmanları yine Haluk Özkan’a ait. Sanatçı albümde; yeni sound arayışlarıyla karşımıza çıkıyor. 10 şarkının oluşan albümde sözü ve müziği Haluk Özkan’a ait 4 beste de yer alıyor.

Albümde kısa şiirlerine de yer veren sanatçı; Halk müziğinden sevdiğimiz türküleri yine kendi aranje ve yorum farkıyla müzik severlere sundu. “Yıkılma” albümünün ilk klip çalışması yine; albüme ismini veren Haluk Özkan bestesi “Yıkılma’ ya çekildi. Klip çalışmasını İzmir’de çeken Özkan’a Aylin Coşkun eşlik etti.  Haluk Özkan, klipte; gerçeğe yakın bir aşk hikayesi teması işlemeye çalıştıklarını belirtti.

İzmir’in daha çok kenar semtlerinin mekan olarak kullandığı klip yeterince zengin görsel ögeler içermiyor. Sahne sayısının azlığı ve düz bir kurgunun izlerini taşıyan video-klip, sound ve yorumun gölgesinde kalıyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu