Televizyon

Hamdi Alkan Yeşim Ceren Bozoğlu ile yaşadıkları kavga için neler söyledi?

Renkli Sayfalar adlı programda konuşan yönetmen Hamdi Alkan, başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu ile sette yaşadığı kavgayla ilgili konuştu. Alkan, “herkes kendi yolunu çizdi” diye konuştu. Hamdi Alkan, sette şiddet yaşandı mı sorusuna da cevap verdi.

Fox TV’de yayınlanan O Hayat Benim dizisinin yönetmeni Hamdi Alkan, Kanal D’de yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu Renkli Sayfalar adlı magazin programına katıldı.

Programda O Hayat Benim adlı dizinin setinde dizinin fenomen oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu ile yaşadığı tartışma sonrası vedayı değerlendiren Hamdi Alkan, “kabul ediyorum sette sesler yükseldi tartışmalar oldu ama herkes sonunda kendi yoluna gitti” diye konuştu.

Sette şiddet yaşandı mı sorusuna da cevap veren Hamdi Alkan, böyle bir şeyin yaşanmadığını sadece Yeşim Ceren Bozoğlu’nun aracının kapısını sertçe kapadığını söyledi.

Konu hakkında fazla konuşmak istemediği her halinden belli olan Hamdi Alkan gelen ısrarlı sorular karşısında daha detaylı açıklama yapmak durumunda kaldı.

HAMDİ ALKAN 7 AYDA 50 KİLO VERDİ

Programda geçirdiği mide operasyonu hakkında bilgiler veren Hamdi Alkan, 7 aylık süreçte 50 kilo verdiğini anlattı. İçki ve sigarayla arasının olmadığını anlatan Alkan, ama yemek yemeyi çok sevdiğini bunun için de diyetle değil operasyonla kilolarından kurtulduğunu anlattı. Midesini yapılan operasyonla küçülten Alkan, kilolardan ancak bu şekilde kurtulabildiğini söyledi.

İşte, Hamdi Alkan’ın Yeşim Ceren Bozoğlu ile yaşadığı tartışma hakkındaki açıklamaları:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu