Spor

Hamdi Yasaman da Galatasaray başkanlığına yeşil ışık yaktı

Galatasaray’ın bu sene geçirdiği şanssız sezon nedeniyle gerekli çalışmalar ve durumu kurtaracak projeler geliştirilmeye devam ediyor. Ünal Aysal’dan sonra şimdi de Hamdi Yasaman Galatasaray’ı kötü durumdan kurtarmak için gerekli çalışmaları yaptığını ve gerekirse aday olabileceğini belirtti.

Kötü gidişatın müessibi olarak görülen Dursun Özbek, Galatasaray Başkanlığı için seçim isteyen Galatasaray camiasına yeşil ışık yakmıyor. Radyospor’da Özgür Sancar’la Spor Kazanı programına bağlanan Hamdi Yasaman, gelecek seçimde başkanlığa aday olacağının işaretlerini verdi. Hamdi Yasaman, “Dursun Özbek seçime yanaşmıyor ama futbolda durum çok kötü. Mecburen seçime gidecek, yoksa durum daha da kötüleşecek. Bu durum onu daha da zor durumda bırakabilir” diyerek görüşlerini anlatmaya başladı. Aday olmayı düşündüğünü belirten Yasaman sözlerini şöyle sürdürdü:

Destekten TR

“Kulübü nasıl kurtarabiliriz diye ekibimizle toplantılarımızı yapıyoruz. Bunları daha da sıklaştıracağız. Başkan adaylığım söz konusu olabilir. Başkan adayı olmayı düşünüyorum. Zaten Duygun Yarsuvat döneminde de futboldan sorumlu başkandım. Galatasaray’da futbolun, Sportif A.Ş.’nin ve diğer birimlerin ayrı başkanlar altında kurumsal yapılar altında yönetilmesi gerekir.”

Destekten TR

Spor kulislerinde ise Dursun Özbek’i devirmek için muhalefetin çeşitli planlar yaptığı öne sürülüyor. Muhalefetin Dursun Özbek’i seçime mecbur etmek için “Seçim kararı aldırmaya yetecek noter onaylı 1600 imza için” çalıştığı ifade ediliyor. Daha önce de Ünal Aysal başkanlı için aday olacağının sinyallerini vermişti. Bugün de aynı sinyaller Hamdi Yasaman’dan geldi.

Destekten TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR