Magazin

Hande Erçel, ABD sitesinin yaptığı oylamada Dünyanın En Güzel Kadını seçildi

ABD merkezli internet sitesi ‘Top Beauty World 2020’nin ‘En Güzel 100 Kadın’ı seçti. Genç oyuncu Hande Erçel, dünya güzellerini geride bırakarak listenin 1. sırasında yer aldı. Sonuç, Hande Erçel hayranlarını fazlasıyla mutlu etti.

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hande Erçel, güzelliğiyle dünya çapında ses getirmeyi başardı. Peki listeye giren Tuba Büyüküstün, Fahriye Evcen, Neslihan Atagül, Elçin Sangu, Demet Özdemir gibi isimler kaçıncı oldu? İşte o liste…

HANDE ERÇEL İLK SIRADA

Amerika merkezli internet sitesinin yaptığı listeye göre Hande Erçel ‘Top Beauty World 2020’nin ‘En Güzel 100 Kadını’ sıralamasında birinci oldu.

Amerika merkezli internet sitesinin yaptığı listeye göre Hande Erçel ‘Top Beauty World 2020’nin ‘En Güzel 100 Kadını’ sıralamasında birinci oldu.

Hande Erçel, dünyanın en güzel kadını seçildi #1

LİSTEDEKİ DİĞER TÜRK YILDIZLAR

Hande Erçel’in dünya güzellerini geride bıraktığı listede 5 Türk daha yer aldı. Listeye Neslihan Atagül 89, Elçin Sangu 83, Demet Özdemir 75, Fahriye Evcen 45, Tuba Büyüküstün 29. sıradan girdi.

Hande Erçel, dünyanın en güzel kadını seçildi #2
Hande Erçel, dünyanın en güzel kadını seçildi #3
Hande Erçel, dünyanın en güzel kadını seçildi #4
Hande Erçel, dünyanın en güzel kadını seçildi #5
Hande Erçel, dünyanın en güzel kadını seçildi #6

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu