Magazin

Hande Erçel ile ünlü marka arasında sevgili krizi

Güzel yüzü, takipçi sayısı ve dizilerdeki performansıyla reklam sektörünün de peşinde olduğu Hande Erçel ünlü bir marka ile bir yıllık anlaşma imzaladı. Ancak daha önce dizi yapımcısının uyguladığı sevgili sansürünü anlaştığı marka da sürdüreceğini belirtti. üstelik  Hande Erçel anlaşmaya uymazsa yüklü bir de tazminat ödemeye mahkum olacak…

Yine sevgili krizi

6 buçuk milyonu aşan takipçi sayısı ile sosyal medyada da bir fenomen olan oyuncu ünlü bir giyim firmasının marka yüzü oldu. Ancak güzel oyuncu sevgilisiyle görüntü verirse 250 bin TL tazminat ödeyecek.

Daha önce eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz’la birlikte olduğu dönemde Hande Erçel rol aldığı yapım şirketi tarafından “sevgilisiyle görüntülenmeme” şartıyla karşı karşıya gelmişti. Aynı durum yine geçerli.

800 bin liraya sevgili ile görüntülenme yasağı

Ünlü giyim firmasıyla 1 yıllık anlaşma imzalayan ve karşılığında 800 bin TL alan oyuncu Hande Erçel anlaşmadan kısa süre önce işadamı Mehmet Dinçerler ile sevgili oldu. Ancak Erçel’in bu dönemde Dinçerler ile görülmemesi şart. Firma yetkilileri tarafından uyarı alan Erçel, Dinçerler’le gece gezmelerinde objektiflere yakalanmaması konusunda çok dikkatli olmak zorunda. Aksi halde firmaya 250 bin TL nafaka ödeyecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu